شفر: رحمتی را درون دروازه گذاشتم تا تیم را رهبری کند | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ » ساعت: 11:10
کد مطلب: 153911

این برد هدیه‌ای بود برای تماشاگرانی که حق میزبانی داشتند
شفر: رحمتی را درون دروازه گذاشتم تا تیم را رهبری کند
6
comment0
sharing

استقلال بعد از ۱۰ روز به ایران بازگشت. کسب یک تساوی و یک پیروزی در آسیا نتیجه مطلوبی محسوب می‌شود.

به گزارش خبرورزشی، وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال در بازگشت به تهران درباره دو بازی آخر تیمش گفت: بازیکنان ما در اولین بازی در لیگ قهرمانان طبیعتاً کمی نگران و عصبی بودند. در بین دو نیمه به آنها گفتم می‌توانیم نتیجه را عوض کنیم و دیدید که با تغییر سیستم به 2-4-4 بازی را عوض کردیم، در اختیار گرفتیم و با به ثمر رساندن گل دوم در خانه حریف امتیاز کسب کردیم.

شفر ادامه داد: با یک اعتماد به نفس خوب از قطر به عمان رفتیم تا برابر الهلال عربستان قرار بگیریم. ما در قطر و سپس عمان تمرینات آماده‌سازی خوبی انجام دادیم. بازی‌های الهلال را تماشا کرده و در جلسات آنالیز به بازیکنان توضیح دادیم چه کاری انجام دهند و تمرینات خوبی را سپری کردیم تا با آمادگی کامل به میدان برویم.

پیرمرد آلمانی در خصوص اعمال چند تغییر در ترکیب استقلال توضیح داد: امید نورافکن و پژمان منتظری مصدوم شده بودند، یک دروازه‌بان باتجربه را درون دروازه قرار دادیم تا بازیکنان را از عقب زمین رهبری کند. از شخصیت بزرگ استقلال و نمایش تیم بسیار راضی هستم. این پیروزی به خاطر تاکتیک بهتر، کار گروهی و شخصیت بالاتری بود که در زمین داشتیم. از همه همکارانم و مربیان تیم که کار آنالیز را به خوبی انجام دادند، تشکر می‌کنم. این برد یک هدیه بود برای ایرانیان محترم، تماشاگران عزیزی که از حق میزبانی و حضور در ورزشگاه محروم بودند و باز هم می‌گویم اگر بازی‌مان در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد، بیش از ۸۰ هزار تماشاگر و حامی داشتیم. پیروزی برابر الهلال یک هدیه بود به هواداران مهربان و خوبی که در ایران داریم.

شفر پیرامون برنامه آتی تیمش گفت: امروز یک ریکاوری برای بازیکنانی که به میدان رفتند، داریم. دو بازی سخت برابر فولاد و پرسپولیس پیش ‌روی ماست، همین‌طور باید روی دو بازی آینده خود در لیگ قهرمانان آسیا برابر حریفی نظیر العین امارات تمرکز کنیم تا یک موفقیت در این مسابقه داشته باشیم. از همه کسانی که با ما در قطر و عمان بودند و تلاش کردند، تشکر می‌کنم و به هواداران نیز درود می‌فرستم.




به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017