مامه تیام با 500 هزار دلار به پرسپولیس پیشنهاد شده بود! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ در ساعت 16:10
کد مطلب: 156950

برانکو خواست طاهری نخواست؟
مامه تیام با 500 هزار دلار به پرسپولیس پیشنهاد شده بود!
2
comment0
sharing

مامه تیام، ستاره ماه اخیر استقلال بوده که با قراردادی یک سال و نیمه به جمع آبی‌ها پیوست. این بازیکن برای قرارداد یک سال و نیمه خود با استقلال تهران مبلغ 100/1 میلیون دلار و به روایتی دیگر 150/1 میلیون دلار دریافت می‌کند. یک مهاجم سنگالی تکنیکی و مؤثر که شماره 7 استقلال را بر تن کرده و توانسته است توجه همگان را جلب کند.

به گزارش خبر ورزشی، پس از خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال هنوز هیچ‌کدام از استقلالی‌ها نتوانسته بودند با شماره 7 بدرخشند اما مامه تیام این طلسم را شکست. مهاجم 25 ساله‌ای که با یک متر و 85 سانتیمتر قادر است در دو پست مهاجم و وینگر بازی کند. مامه تیام سابقه بازی در اینترمیلان ایتالیا را هم در کارنامه دارد و نشان داده است بهترین خرید سال استقلال بوده است اما آنچه امروز ما را به نوشتن در مورد مامه تیام واداشت ربطی به استقلال نداشته و به باشگاه پرسپولیس برمی‌گردد!
اصلاً تعجب نکنید و شگفت‌زده هم نشوید ولی شنیدیم قبل از استقلال تهران، مامه تیام به تیم پرسپولیس پیشنهاد شده است. ابتدای فصل این مهاجم آفریقایی با رقمی معادل 500 هزار دلار برای یک فصل به پرسپولیس پیشنهاد شد. شنیده‌ها حکایت از آن دارد که برانکو سرمربی پرسپولیس هم مامه تیام را پسندید و می‌خواست اما باشگاه با مشکل مالی مواجه بود. ظاهراً در آن مقطع طاهری اعلام کرد باشگاه پرسپولیس چنین پولی ندارد که برای خرید یک بازیکن بپردازد.
تصورش را بکنید اگر مامه تیام به پرسپولیس می‌آمد و با شماره 7 پرسپولیس و علی پروین... البته استقلالی‌ها زرنگ‌تر بودند و این مهاجم کارکشته و گلزن را خریدند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017