کی‌روش: مدیون آرسن ونگر هستیم | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعت 23:58
کد مطلب: 159901

دلنوشته سرمربی تیم ملی برای سرمربی توپچی‌ها
کی‌روش: مدیون آرسن ونگر هستیم
3
comment2
sharing

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان متنی بابت خداحافظی آرسن ونگر از آرسنال پس از پایان فصل منتشر کرد.

به گزارش خبرورزشی، آرسن ونگر روز گذشته اعلام کرد که بعد از 22 سال، در پایان این فصل از آرسنال جدا خواهد شد. تصمیمی که دنیای فوتبال را غافلگیر کرد.

در این میان کارلوس کی روش که برای تماشای دیدار تیم‌های منچستریونایتد و تاتنهام در نیمه نهایی جام حذفی انگلیس به ورزشگاه ومبلی رفته بود، با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش، در مورد رابطه اش با سر مربی فرانسوی توپچی ها و تاثیر او بر فوتبال انگلیس نوشت:

بازگشت به ومبلی و لذت بردن از این جور فوق العاده در جام حذفی در دیدار تاتنهام و منچستریونایتد. همچنین به تکامل فوتبال فکر می کنم و تصمیم اخیر آرسن ونگر و همه تاثیری که در فوتبال انگلیس داشت. من آرسن را از زمانی که در اوایل دهه 90 مربی موناکو بود می شناسم.

من در تیم ملی پرتغال بودم و بازیکنان مشترکی داشتیم و ما همیشه با احترام متقابل با هم کار کردیم. بعدا، وقتی آرسن ونگر از ناگویا گرامپوس در لیگ ژاپن جدا شد، من را به عنوان جانشین اش توصیه کرد.

چند سال بعد، اینجا در انگلیس، ما در رقابت فوق العاده بین آرسنال و منچستریونایتد شرکت داشتیم. منچستریونایتد آماده بود تا به تیم اول فوتبال انگلیس تبدیل شود اما ما همیشه رابطه توام با احترام و صمیمیت با هم داشتیم.

حالا آرسن ونگر تصمیم گرفت بعد از 22 سال فوق العاده که یک رکورد در این باشگاه است، آرسنال را ترک کند. تاثیر او در آرسنال باقی خواهد ماند و همچنین در فوتبال مدرن انگلیس. ما این را مدیون او هستیم.

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
Reza
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۰:۱۰:۹
بازم مثل همیشه استاد کیروش زیبا ارزشمندانه حرف زد ، یه سری پاچه خوارا و بی دانش ها خجالت بکشن
بینام
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱:۴۴:۲۵
کیروش بالاخره یه حرف درست زد
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017