هلیل هودزیچ: ژاپنی‌ها با من مثل آشغال رفتار کردند | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعت 14:19
کد مطلب: 159942

هلیل هودزیچ: ژاپنی‌ها با من مثل آشغال رفتار کردند
1
comment0
sharing

سرمربی تیم ملی ژاپن به انتقاد از رفتار سران فدراسیون فوتبال این کشور با او پرداخت.

به گزارش خبر ورزشی و به نقل از فاکس، سران تیم فوتبال ژاپن تصمیم گرفتند وحید هلیل هودزیچ سرمربی خود را در آستانه جام جهانی برکنار کنند و یک سرمربی داخلی را به عنوان سرمربی جدید خود اعلام کردند.  این تصمیم با عصبانیت هلیل هودزیچ روبرو شده است.

وحید هلیل هودزیچ درباره برکناری از سمت مربیگری تیم ملی ژاپن گفت: من خودم به توکیو آمدم تا دلیل برکناری‌ام را بدانم. به زودی نشست خبری خواهم داشت و درباره موضوعاتی صحبت خواهم کرد. خیلی از این تصمیم تعجب می‌کنم. من مربی تمام شده‌ای نیستم و به زودی این را ثابت خواهم کرد. سران فدراسیون فوتبال ژاپن با من مثل آشغال رفتار کردند و من را داخل سطل زباله انداختند. این رفتار اصلا درست نبود. در کشوری که احترام، پایه و اساس همه چیز است این رفتار چه معنا و مفهومی دارد؟ من آمده‌ام تا توضیح بخواهم دلیل این اتفاق چه بوده است.

رسانه‌های ژاپنی عنوان کردند که رئیس فدراسیون فوتبال این کشور قصد داشته از یک سرمربی بومی در جام جهانی استفاده کند و در واقع تمام کادرفنی و بازیکنان این کشور را در جام جهانی، بازیکنان بومی تشکیل دهند و به همین خاطر سرمربی بوسنیایی را که قبلا هدایت پاری سن ژرمن را بر عهده داشت، اخراج کرد.

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017