راه حل کی روش برای ورود بانوان ایرانی به استادیوم | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعت 12:10
کد مطلب: 160071

راه حل کی روش برای ورود بانوان ایرانی به استادیوم
11
comment1
sharing

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در تازه‌ترین مصاحبه اش با یک سایت سوئدی، درباره عدم حضور زنان در ورزشگاه‌ها در ایران صحبت کرده است.

به گزارش خبرورزشی، در زمان داربی برگشت بین استقلال و پرسپولیس، خبرنگار سوئدی به ایران آمد و درباره مساله ورود زنان به ورزشگاه ها گزارشی را تهیه و با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران نیز به صحبت پرداخت.

fotbollskanalen در گزارشی و به نقل از کارلوس کی‌روش درباره‌ی حضور زنان در ورزشگاه‌ها نوشته است: فکر می‌کنم در یک زمان مقتضی، این مساله تغییر خواهد کرد. آنها باید این روند را تغییر دهند و هیچ شکی در آن نیست.

کی‌روش افزود: افرادی هستند که به (این تغییر) باور دارند و عدهای هم باور ندارند و من فکر نمی‌کنم با مقابله کردن بتوان این مساله را تغییر داد و تصمیم فوری در این باره گرفت. از نظر من راه حل در این زمینه شعور و پیشرفت است که این مساله بنیان زندگی است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
خلیل مهاجر
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱:۵۳
چه چیزی سالم تر و زیباتر از گذران یک روز تعطیل خانوادگی در میادین ورزشی سراغ دارید؟ خانواده سالم و ورزش دوست که در کنار یکدیگر به تماشای تیم محبوبشان مشغول هستند و فرزندان خود را غرق در رویای قهرمانی و افتخار آفرینی میبینند.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017