حسینی: نمی‌دانستم رکورد زدن این همه سختی پنهان دارد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعت 19:54
کد مطلب: 160223

جانم را برای استقلال و طرفدارانش می‌دهم
حسینی: نمی‌دانستم رکورد زدن این همه سختی پنهان دارد
4
comment1
sharing

گلر ملی پوش استقلال در خصوص یک پست جنجالی گفت: کدام شلوغ بازی؟! من از این کارها فراری‌ام و اصلاً تمایلی به قرار گرفتن در این بازی‌ها ندارم.

به گزارش خبرورزشی، بازگشت به دروازه استقلال بعد از نیمکت‌نشینی در جدال با الهلال در هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا برای سیدحسین حسینی توأم شد با اتفاقاتی که او را وادار به انتشار پستی جنجالی در صفحات مجازی کرد. خوردن دو گل در جدال با پیکان و نظرات متفاوت پیرامون مقصر بودن این دروازه‌بان و انتقاداتی که در خصوص عدم کلین‌شیت او شنیده شد دروازه‌بان جوان آبی‌ها را وادار کرد تا در این پست دردنامه‌ای با طرفداران به اشتراک بگذارد و در پایان کلمه «خداحافظ» را به کار ببرد تا همین کلمه تردیدهای فراوانی در خصوص آینده او با استقلال رقم بزند گر چه این پست تنها چند ساعت باقی ماند و سیدحسین بلافاصله آن را پاک کرد. همین بهانه‌ای شد تا با این دروازه‌بان ملی‌پوش گفت‌وگویی داشته باشیم گر چه او تمایلی به صحبت نداشت و همه چیز را به آینده و گذر زمان موکول کرد.

* با انتشار یک پست شهر را شلوغ کردی!

کدام شلوغ بازی؟! من از این کارها فراری‌ام و اصلاً تمایلی به قرار گرفتن در این بازی‌ها ندارم.

* اما پست تو جنجال زیادی به راه انداخت!

بگذریم، هر چه بود تمام شد و رفت.

* بسیاری اعتقاد دارند جلوی پیکان آن دروازه‌بان همیشگی نبودی، قبول داری؟

من دوست ندارم بیشتر از این باعث رنجش خاطر طرفداران واقعی استقلال شوم اما مگر می‌شود یک بازیکن همیشه عملکردی یکسان داشته باشد؟ به هر حال پیش می‌‌آید که یک روز بد هم رقم بخورد گر چه اعتقاد دارم جلوی پیکان اصلاً بد نبودم و تنها استرس کاذب بلای جانم شده بود چون برخی دوستان جوی راه انداختند که انگار هر وقت من بازی می‌کنم استقلال نباید دروازه‌‌اش باز شود!

* منظورت کدام دوستان است؟

چند ماه می‌شود که من این فشارها و نگاه‌ها را تحمل می‌کنم اما دیگر صبرم لبریز شد به خصوص بعد از اینکه رکورد گل نخوردن در فوتبال ایران را شکستم.

* از اینکه رکورد را شکستی خوشحالی یا ناراحت؟

صد در‌صد خوشحالم، مگر می‌شود خوشحال نباشم چون برای خوشحال کردن طرفداران استقلال با این رکورد خیلی زحمت‌ کشیدم اما راستش را بخواهید بعد از این رکورد زدن خیلی اذیت شدم و اصلاً فکر نمی‌کردم رکورددار شدنم سختی‌های دیگری هم به غیر از سختی‌های ثبت آن در دل خود پنهان داشته باشد. جوری به من نگاه می‌شود و حرف می‌زنند که انگار بعد از آن رکورد باید در تمام بازی‌ها کلین‌شیت کنم و دیگر گل نخورم در حالی که این نگاه اصلاً منصفانه نیست.

* واقعاً تصمیم به خداحافظی از استقلال گرفتی؟

نه اصلاً چنین تصمیمی نداشتم و ندارم. من برای رسیدن به تیم محبوبم خیلی سختی کشیدم و الان هم برای شادی طرفداران و موفقیت استقلال لازم باشد جانم را هم می‌دهم.

* پس چرا آن کلمه را در پست خودت منتشر کردی؟

خب بعد از درد دلی که کردم باید از طرفداران خداحافظی می‌کردم.

* بعد از بازی وینفرد شفر باز هم در کنفرانس مطبوعاتی از تو حمایت کرد!

واقعاً از او سپاسگزارم چون انگیزه‌هایی که او به من می‌دهد واقعاً مثل یک مسکن برای دردهایی است که ماه‌ها عذابم داد. بگذریم نمی‌خواهم بیشتر از این حرف بزنم و باعث آزردن خاطر طرفداران شوم.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
Reza
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۸:۳۸:۵
پسر دوست داشتنی به حاشیه ها توجه نکن اصلا و تمام تمرکزت رو بزار روی تمریناتت و فقط به حرف های مربیات از جمله مستر شفر و استاد کیروش گوش کن ، اینده پر از موفقیت در انتظار تو هستش ، فقط از حاشیه دوری کن به حرفای بی ارزش هم دقت نکن🙏💙💙💙💙🙏💪💪
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017