یکی از شروط تمدید قرارداد شفر لو رفت | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعت 20:02
کد مطلب: 160225

سرمربی آلمانی از پشت پرده‌ها خبر دارد؟
یکی از شروط تمدید قرارداد شفر لو رفت
4
comment0
sharing

وینفرد شفر هم راه و رسم حرف زدن را خوب بلد است. به طور مثال درباره موضوع تمدید قراردادش هر بار که روبه‌روی خبرنگاران می‌نشیند، موضوعی تازه را مطرح می‌کند.

به گزارش خبرورزشی، شفر در تازه‌ترین اظهاراتش درباره اینکه «اگر» بخواهد بماند چه می‌خواهد، گفت در صورت ادامه همکاری با استقلال باید حتماً وریا غفوری و امید ابراهیمی را در استقلال حفظ کنند!

قطعاً این حرف شفر بی‌دلیل نبوده است. او در این مدت با کی‌روش، ابراهیمی، غفوری و افتخاری جلسات پشت پرده‌ای داشته و ظاهراً از برخی اتفاقات خبر دارد که می‌خواهد هرطور شده تیم مدیریتی استقلال را مجاب کند که این دو بازیکن را برایش حفظ کنند.

وریا غفوری هم با مصاحبه‌ای که کرد به نوعی این موضوع را پیچیده‌تر کرد. وقتی که گفت «باشگاه هیچ پیشنهادی به من نداده تا تمدید کنم»...  یا اینکه اخبار موثق حکایت از آن دارد که وریا غفوری یک پیشنهاد بسیار دندان‌گیر از لیگ چین دارد؛ پیشنهادی میلیون دلاری!

ظاهراً شفر حالا دیگر از موضوع افزایش رقم دستمزد خود و دستیارانش عبور کرده (بخوانید خیالش راحت شده) و به فکر تیم فصل بعدش است که این‌گونه می‌گوید بدون غفوری و ابراهیمی استقلال را هدایت نمی‌کند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017