یادداشت| خبرورزشی افشا می‌کند؛ تخلف زیر پوست فوتبال | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب یادداشت
آرشیو
پربحث ترین


چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعت 09:48
کد مطلب: 160250

یادداشت| خبرورزشی افشا می‌کند؛ تخلف زیر پوست فوتبال
1
comment1
sharing

آنهایی که دوشنبه‌شب تا حوالی بامداد سه‌شنبه بیدار بودند و برنامه تلویزیونی ۹۰ را دیدند، قطعاً در جریان هستند که سرپرست تیم بادران تهران روی خط این برنامه مدعی شد کمیته داوران از قبل می‌دانسته بازی این تیم مقابل خونه‌ به‌ خونه بابل مشکل داوری خواهد داشت و یک نفر به اصفهانیان، غیاثی و حسین عسگری گفته بود قرار است داور دقیقه ۳۸ این بازی علیه بادران پنالتی بگیرد.

 ایزد سیف‌ا...پور مدعی شد مهدی هژبری، سردبیر روزنامه خبرورزشی هم شاهد این گزارش بوده و در جلسه حضور داشته اما سردبیر خبرورزشی در تماس تلفنی با عادل فردوسی‌پور اعلام کرد جلسه‌ای که او در آن شرکت کرد، درباره شرط‌بندی در لیگ آزادگان بوده است.

اما اصل ماجرا چیست؟ خبرورزشی به عنوان رسانه اول ورزش کشور، خبرنگاران و نویسندگان باتجربه‌ای دارد که توان تهیه خبر و گزارش از پشت پرده‌های ورزش را دارند و به همین دلیل اغلب این روزنامه زودتر از سایر رسانه‌ها از برخی وقایع باخبر می‌شود و اخبار پشت پرده را برای مخاطبانش منتشر می‌کند. علاوه بر این، مردم هم به خبرورزشی لطف و اعتماد دارند و اگر از موضوع یا اتفاقی در ورزش باخبر شوند، خبرورزشی را در جریان می‌گذارند چون تردید ندارند خبرورزشی اخبار پشت پرده را بدون سانسور منتشر می‌کند.

طی ماه‌های پایانی سال گذشته، گزارش‌هایی از کانال‌های مختلف به دست خبرورزشی رسید پیرامون تأثیر شرط‌بندها در برخی اشتباهات داوری و نتایج لیگ آزادگان، آلوده شدن بازیکنان چند تیم میانه جدولی به شرط‌بندی و شرط بستن آنها روی شکست و ناکامی تیم‌های خودشان و از همه مهم‌تر از مراودات غیرقانونی برخی اهالی فوتبال...

خبرورزشی هم تا جایی که خط قرمزها را زیر پا نگذارد و درگیر شکایت نشود یا تهمت به اهالی فوتبال نزند، به گواه آرشیو خود در گزارش‌های متنوعی به ماجرای شرط‌بندی و سایر تخلفات پرداخت و مدارک و مستندات خود را برای بررسی بیشتر در اختیار کمیته اخلاق گذاشت چراکه به صداقت و تخصص اعضای این کمیته ایمان داریم.

یکی از این ماجراها شرط‌بندی ۳ بازیکن یک تیم لیگ برتری روی شکست تیم خود بود که این موضوع به اتفاق چند شائبه و شایعه دیگر ابتدا به رضا غیاثی و فریدون اصفهانیان گزارش شد که غیاثی هم از خبرورزشی خواست کمیته اخلاق را در جریان بگذارد.

خبرورزشی هم به وظیفه خود برای پاکسازی و سالم‌سازی فوتبال عمل کرد و در چند مرحله، هشدارهای لازم را درخصوص شرط‌بندی و خطری که سلامت فوتبال را تهدید می‌کند، به فدراسیون داد اما متأسفانه با وجود جدیت کمیته اخلاق در برخورد با خاطیان، بعضی‌ها در فدراسیون فوتبال به جای استقبال از همکاری خبرورزشی، اطلاعات دریافتی از این روزنامه را به شکل ناقص در اختیار برخی اهالی فوتبال قرار دادند و باعث ایجاد سوءتفاهم شدند.

خبرورزشی طی روزهای آینده با انتشار پرونده مفصلی، مخاطبان خود را در جریان تمامی آنچه در قالب مدارک و مستندات به کمیته اخلاق و کمیته داوران ارائه کرده، قرار می‌دهد.

خبرورزشی به هیچ عنوان قصد تهمت به بازیکنی که در برنامه ۹۰ به اشتباه متهم به شرط‌بندی شد را نداشت و هیچ اتهامی هم به داوران و باشگاه‌های حاضر در لیگ آزادگان نزد... از شما دعوت می‌کنیم پرونده فردای خبرورزشی را با دقت بخوانید... یک افشاگری کامل درباره آنچه زیر پوست فوتبال در جریان است...
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
بینام
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۶:۵۰:۰
خود خبرنگارا م مطبوعات (البته نه همشون)اولین عامل ایجاد تخلف و زد وبند تو ورزشن
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017