اتهام جاسوسی به گلر چلسی | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو
پربحث ترین


چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعت 14:16
کد مطلب: 160275

اتهام جاسوسی به گلر چلسی
1
comment0
sharing

تیبو کورتوا از سوی سرمربی سابق بلژیک متهم به لو دادن اطلاعات تیم شده است.

به گزارش خبرورزشی، و به نقل از استاندارد، مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی بلژیک در جام جهانی ۲۰۱۴ و یورو ۲۰۱۶ هدایت تیم ملی این کشور را بر عهده داشت. تیمی که او هدایت آن را بر عهده داشت نسل طلایی بلییک بود ولی او نتوانست موفقیت بزرگی به دست بیاورد و به همین خاطر بعد از یورو ۲۰۱۶ جای خود را به روبرتو مارتینس سرمربی اسپانیایی داد.

مارک ویلموتس تیبو کورتوا را متهم کرد که اطلاعات تیم ملی این کشور از جمله ترکیب اولیه را لو می‌داد. در ادامه خبرنگار فرانسوی عنوان کرد که ترکیب اصلی بلژیک را از پدر این دروازه‌بان ۱۵ دقیقه بعد از اعلام در رختکن دریافت می‌کرد که سرمربی بلژیک گفت: شما با این کار خودتان به کشورتان بی‌احترامی کردید. این خیلی خجالت آور است که تیم رقیب زمان بیشتری جهت آمادگی برای رویارویی با ما را داشته است. 

تیری کورتوا پدر این دروازه‌بان نیز با رد این اخبار گفت: من هیچگاه در زندگی با روزنامه نگاری صحبت نکردم. من خودم فوتبالیست بودم و اهمیت این مسائل را درک می‌کنم و می‌دانم این مسائل چه اندازه مهم هستند. 

بلژیک در جام جهانی روسیه با تیم‌های پاناما، انگلیس و تونس هم‌گروه شده است و به نظر کار سختی برای صعود به دور حذفی جام جهانی نداشته باشد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017