تیام، الماس سیاه خط حمله استقلال | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعت 19:51
کد مطلب: 160315

9 بازی، 7 گل و 5 امتیاز در لیگ قهرمانان آسیا
تیام، الماس سیاه خط حمله استقلال
7
comment0
sharing

مامه بابا تیام در جمع مهاجمان خارجی شاغل در لیگ برتر با کمترین حضور در مسابقات این فصل آمار قابل توجهی از خود برجای گذاشته تا الماس سیاه خط حمله استقلال لقب بگیرد.

به گزارش خبرورزشی، مامه بابا تیام در جمع مهاجمان خارجی شاغل در لیگ برتر با کمترین حضور در مسابقات این فصل آمار قابل توجهی از خود برجای گذاشته تا الماس سیاه خط حمله استقلال لقب بگیرد. اگر بین مهاجمان خارجی بخواهیم به گلزن‌ها اشاره کنیم می‌توان به نام‌های استنلی کی‌روش، لوسیانو پریرا و گادوین منشا اشاره کرد که در لیگ برتر یا لیگ قهرمانان عملکرد خوبی داشتند.

*پریرا هم در صنعت نفت در 30 بازی 12 گل به ثمر رسانده و مثل هر سال در جدول گلزنان جای دارد.

*گادوین منشا در 25 بازی فقط 4 گل برای پرسپولیس زد. او در آسیا در دور قبل لیگ قهرمان (2017) 4 گل در 4 بازی (یک‌چهارم و نیمه‌نهایی) به ثمر رساند و یک گل هم در فصل جاری زده است.

*کی‌روش استنلی در 19 بازی لیگ برتری 8 گل زده و در آسیا هم یک گل به ثمر رسانده است.

اما مامه تیام که از اواخر بهمن سال گذشته (حدود دو ماه و نیم پیش) برای استقلال به زمین رفته، در 5 بازی در لیگ 3 گل زده و در 4 دیدار در لیگ قهرمانان آسیا 4 گل به ثمر رسانده است. یعنی 9 بازی 7 گل! البته یکی از گل‌های آسیایی او برابر الهلال 3 امتیازی و 3 گل دیگر در دیدار‌هایی که با العین 1-1 و 2-2 شد به ثمر رسید تا به تنهایی 5 امتیاز در مرحله گروهی برای تیمش جمع کند. یادآور می‌شود تیام بیش از سه هفته هم مصدوم بود و نتوانست در چند دیدار به میدان برود.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017