واكنش استقلالی‌ها به حرف‌های جنجالی برانكو | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعت 11:58
کد مطلب: 160347

اگر شفر میگفت «سیرك» محروم می شد!
واكنش استقلالی‌ها به حرف‌های جنجالی برانكو
7
comment0
sharing

برانكو ایوانكوویچ سرمربی پرسپولیس بعد از بازی ذوب‌آهن به سالن كنفرانس نرفت و یك روز بعد از بازی گفت: «نمیخواستم با حضورم به سیركی كه راه افتاده بود، مشروعیت بدهم.» البته او به انتقاد شدید از داوری هم پرداخت و خیلی زود در برنامه 90 مشخص شد ناراحتی او كاملاً درست بوده، چراكه حسینی بهترین بازیكن زمین و ذوب‌آهن كه دو گل ساخت، باید نیمه اول از زمین مسابقه اخراج میشد.

به گزارش خبرورزشی با این وجود احكام قضایی میگویند حتی در چنین شرایطی نباید مربیان و بازیكنان مصاحبه‌های تند انجام بدهند و زیاد اتفاق افتاده به همین خاطر آنها را محروم كرده‌اند. وقتی دیروز با یكی از مسئولان استقلال هم حرف میزدیم، لابه‌لای صحبت‌هایش به مصاحبه برانكو اشاره كرد و گفت: «دیدید درباره جپاروف ما چه جوی انداخت؟ این بازیكن را داشتند سه جلسه محروم میكردند و چون اعتراض كردیم، به یك جلسه رسید. الان هم ایشان چنین مصاحبه‌ای كرده است. شك نكنید اگر شفر یا یك استقلالی این‌طور صحبت میكردند، محروم میشدند.»(مصاحبه برانکو را اینجا بخوانید)

این مقام استقلالی ادامه داد: «شما نگاه كنید جرایمی كه امسال برای ما در نظر گرفته شد، چقدر سنگین بود. بارها و بارها ما را جریمه كردند و حتی یكی از مسئولان تیم به خاطر یك مصاحبه عادی 10 میلیون از سوی كمیته انضباطی جریمه شد. اگر جرایمی را كه این كمیته در طول فصل برای استقلال در نظر گرفته جمع بزنید، رقم چیزی حدود 500 میلیون میشود. بعد از هر مسابقه استقلال را جریمه كرده‌اند.»

البته استقلالیها هم شاید میتوانستند مثل برانكو به بازی پرسپولیس و ذوب اعتراض كنند چراكه در این بازی اشتباهات داوری باعث شد تا تیم قلعه‌نویی یك گام بلند برای نایب‌قهرمانی بردارد و حالا آنها در هفته آخر تیم سقوط كرده نفت تهران را ببرند، نایب‌قهرمان میشوند و سهمیه آسیا را میگیرند. آن مسئول استقلالی اما گفت: «چند باری كه اعتراض كردیم به كجا رسید؟ 10 میلیون 10 میلیون جریمه‌مان كردند. این بار هم چیزی میگفتیم، جریمه میشدیم. از سویی ما ان‌شا‌ءا... قهرمان جام‌حذفی میشویم و سهمیه مستقیم حضور در لیگ قهرمانان را میگیریم.»

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017