خونه‌به‌خونه را دست‌کم بگیریم به مشکل می‌خوریم | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعت 13:30
کد مطلب: 160357

نورافکن: بازی با سپاهان همیشه جدی و جذاب است
خونه‌به‌خونه را دست‌کم بگیریم به مشکل می‌خوریم
3
comment0
sharing

امید نورافکن همچنان یکی از بازیکنان مؤثر استقلال است. او با قابلیت بازی در چند پست جزو بازیکنان مورد نظر کارلوس کی‌روش محسوب می‌شود.

به گزارش خبرورزشی، نورافکن تأکید می‌کند تیمش هیچ‌کدام از بازی‌های باقی‌مانده در اردیبهشت را دست‌کم نمی‌گیرد.

*بازی فردای استقلال و سپاهان را چگونه ارزیابی می‌کنی؟

ما به جایگاه سپاهان در جدول کاری نداریم. این رتبه ملاک کار این تیم پرافتخار نیست. مسلماً سپاهان در آخرین بازی فصل آن هم در خانه انگیزه‌های زیادی دارد. جدال استقلال و سپاهان همواره جدی و جذاب بوده است و ما تمام تلاش‌مان را برای کسب ۳ امتیاز به کار خواهیم گرفت.

*اگر ذوب‌آهن، نفت را شکست دهد تیم شما نایب‌قهرمانی لیگ را از دست می‌دهد.

ما باید بازی خودمان را ببریم تا بعداً افسوس نخوریم اینکه ذوب‌آهن چه نتیجه‌ای می‌گیرد دست ما نیست. آنها در نیم‌فصل دوم لیگ تحول مثبتی پیدا کرده و امتیازات زیادی جمع کردند.

*استقلال کمی خسته به نظر می‌رسد، این را احساس کرده‌ای؟

برنامه مسافرت‌ها و بازی‌های تیم بیانگر فشردگی کار است. سختی بازی‌ها غیرقابل انکار است. در دو، سه ماه گذشته تعداد مسافرت‌های داخلی و خارجی استقلال، بازی‌های متوالی در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان برای تیم وجود داشته است.

*استقلال مقابل پیکان 10 نفره بازی را برد، این نشان می‌دهد انگیزه و اراده بازیکنان‌تان برای موفقیت بالاست.

اوایل بازی بارش باران کمی غافلگیرکننده بود. خوشبختانه میل به پیروزی در روحیه تک تک اعضای تیم بالاست و همه با روحیه بالا و تعصب بازی می‌کنند، در بازی با پیکان می‌دانستیم در شرایط زمانی حساسی هستیم و نباید امتیاز از دست بدهیم و تمام بازیکنان برای رسیدن به گل پیروزی مایه گذاشتند. ما برای ماندن در کورس باید ۳ امتیاز را می‌گرفتیم.

*از عملکرد خودت در این فصل فوتبالی رضایت داری؟

فصل که هنوز تمام نشده است. من در هر مسابقه‌ای که حضور داشتم با جان و دل بازی کردم. همین که طرفداران و اعضای کادرفنی از من رضایت داشته باشند برایم خوشحال‌کننده خواهد بود.

*چند روز دیگر هم باید در خرمشهر با خونه‌به‌خونه بازی کنید.

عصر امروز باید به اصفهان برویم و بعد از بازی برگردیم تهران و اواخر هفته به خرمشهر سفر کنیم، مسافرت‌ها، تمرین‌ها و مسابقات استقلال به ما می‌گوید باید جام قهرمانی رقابت‌های حذفی را بگیریم. من بازی خونه‌به‌خونه و اکسین البرز را از تلویزیون نگاه کردم. تیم‌شان جوان و خوب است و اگر بخواهیم ذره‌ای حریف را دست‌کم بگیریم به مشکل می‌خوریم، پس در فینال جام حذفی نیز با همه توان برای کسب پیروزی و جام تلاش خواهیم کرد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017