به گزارش خبرورزشی ،مرحله نهایی رقابتهای انتخابی تیمهای ملی کشتی فرنگی و آزاد برای شرکت در بازیهای آسیایی جاکارتا و رقابتهای جهانی مجارستان از امروز (19 اردیبهشت ماه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده است.
نتایج دور دوم و سوم مسابقات نوبت عصر و همچنین اسامی فینالیست ها به شرح زیر است:
کشتی فرنگی:
60 کیلوگرم:
دور دوم:
رضا عباسی، برنده – بهروز ملکی (8 بر صفر)
مهرداد مردانی، برنده – محمد فقیری (4 بر صفر)
دور سوم:
مهرداد مردانی، برنده – رضا عباسی (8 بر 3)
محمد فقیری – استراحت
فینالیست ها: مهرداد مردانی – محمد فقیری
67 کیلوگرم:
دور دوم:
حسین اسدی – حامد تاب، برنده (3 بر 5)
محمدرضا گرایی، برنده – کرامت عبدولی (6 بر صفر – ضربه فنی)
دور سوم:
محمدرضا گرایی – حامد تاب
فینالیست ها: محمدرضا گرایی – حامد تاب
77 کیلوگرم:
دور دوم:
پژمان پشتام، برنده – محمد شُربی نیازی (5 بر صفر)
محمدعلی گرایی، برنده – سیاوش دوستداریان (10 بر صفر – ضربه فنی)
رسول گرمسیری – استراحت
دور سوم:
محمدعلی گرایی، برنده – پژمان پشتام (11 بر صفر - ضربه فنی)
رسول گرمسیری – استراحت
فینالیست ها: محمدعلی گرایی - رسول گرمسیری
در این وزن هر 3 کشتی گیر (گرایی، گرمسیری و پشتام) دارای یک شکست بودند، اما به دلیل باخت پشتام به گرایی با امتیاز عالی (10 بر صفر) این کشتی گیر از گردونه مسابقات کنار رفت.
97 کیلوگرم:
دور دوم:
محمد بیرانوند – امیرحسین حسینی، برنده (یک بر یک)
محمد یگانه – علی اکبر حیدری، برنده (6 بر 5)
دور سوم:
امیرحسین حسینی - علی اکبر حیدری
فینالیست ها: امیرحسین حسینی - علی اکبر حیدری
130 کیلوگرم:
دور دوم:
مهدی نوری، برنده - پارسا نظری (4 بر صفر)
شهاب قوره جیلی، برنده – بهنام مهدی زاده (2 بر یک)
دور سوم:
بهنام مهدی زاده – مهدی نوری، برنده (یک بر یک)
فینالست ها: شهاب قوره جیلی – مهدی نوری
کشتی آزاد:
57 کیلوگرم:
دور دوم:
مهران رضازاده، برنده – نادر حاج آقا نیا (6 بر 4)
رضا اطری، برنده – فرهاد جلایی (12 بر 7)
فینالیست ها: مهران رضازاده – رضا اطری
65 کیلوگرم:
دور دوم:
یونس امامی، برنده – پیمان بیابانی (بیابانی حاضر نشد)
دور سوم:
یونس امامی – مهران نصیری، برنده (2 بر 4)
فینالیست ها: حسن مرادقلی - مهران نصیری
74 کیلوگرم:
دور دوم:
مسعود کمروند – سعید داداش پور، برنده (3 بر 4)
مصطفی حسین خانی، برنده – حامد رشیدی (2 بر صفر)
فینالیست ها: مصطفی حسین خانی – سعید داداش پور
86 کیلوگرم:
دور دوم:
حسن یزدانی، برنده – کامران قاسم پور (8 بر 2)
احمد بذری، برنده – علیرضا کریمی (5 بر 3)
دور سوم:
احمد بذری – کامران قاسم پور، برنده (4 بر 7)
فینالیست ها: حسن یزدانی – کامران قاسم پور
92 کیلوگرم:
دور سوم:
علیرضا کریمی، برنده – رضا بیات (3 بر صفر)
ارشک محبی – استراحت
دور چهارم:
ارشک محبی - رضا بیات، برنده (یک بر 4)
علیرضا کریمی - استراحت
دور پنجم:
علیرضا کریمی - ارشک محبی
فینالیست ها: علیرضا کریمی – رضا بیات
مسابقات به صورت دو حذفی برگزار می شود و فرد پیروز در دیدار فینال با 2 پیروزی از 3 مسابقه مشخص خواهد شد.
مسابقات فینال اوزان یاد شده ساعت 17 تا 19 فردا (پنجشنبه) برگزار خواهد شد.