ساکرنت: قهرمان MLS جای یک پرسپولیسی را گرفت | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعت 11:33
کد مطلب: 162262

ساکرنت: قهرمان MLS جای یک پرسپولیسی را گرفت
0
comment0
sharing

فهرست اسامی تیم‌های حاضر در جام جهانی روسیه طبق دستورالعمل فیفا اعلام شده و در این بین بازیکنانی هم بوده‌اند که دعوت‌شان به تیم‌های ملی کشورشان با شگفتی و تعجب همراه بوده است. به گزارش ساکرنت؛ استیون بیت‌آشور، یکی از بازیکنانی بود که برای جام جهانی برزیل در ترکیب تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران قرار داشت اما در این رقابت‌ها بازی نکرد. از آن زمان به بعد بیت‌آشور جایی در تیم‌ ‌ملی ایران نداشت تا این که کارلوس کی‌روش تصمیم گرفت او را برای فهرست اولیه جام جهانی روسیه به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران دعوت کند.

به گزارش خبرورزشی، خیلی‌ها تصور می‌کردند که صادق محرمی بعد از نمایش درخشان در تیم قهرمان ایران، یعنی پرسپولیس، به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران دعوت شود اما سرمربی تصمیم گرفت بیت‌آشور را به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران دعوت کند. این مدافع ۳۱ ساله که متولد کالیفرنیاست، در لیگ آمریکا فعالیت می‌کند و اخیراً در MLS قهرمان شده است. البته یک بار هم زمانی که یورگن کلینزمن، هدایت تیم‌ ‌ملی فوتبال آمریکا را بر عهده داشت، این بازیکن را به تیم‌ ‌ملی آمریکا دعوت کرد که در نهایت به بازی هم گرفته نشد. او در بازی با مکزیک روی نیمکت ذخیره آمریکا نشست. اگر او در آن بازی برای آمریکا به میدان می‌رفت، دیگر نمی‌توانست برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به میدان برود. به همین خاطر بود که کارلوس کی‌روش در سال ۲۰۱۳ این بازیکن را به تیم‌ ‌ملی ایران دعوت کرد.

بیت‌آشور در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران باید با وریا غفوری از استقلال و رامین رضاییان از اوستند رقابت کند؛ دو بازیکنی که به عقیده خیلی از هواداران شرایط بهتری از بیت‌آشور دارند ولی نمی‌توان چیزی را حدس زد. گل زیبای بازیکن ایرانی برابر دالاس شاید نشان‌دهنده این باشد که بیت‌آشور هنوز توانایی هجومی بالایی دارد و می‌تواند به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران کمک کند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017