كسی به خاطر مصاحبه علیه كی‌روش جریمه نمی‌شود | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعت 13:17
کد مطلب: 162277

قانونی كه برداشته شد
كسی به خاطر مصاحبه علیه كی‌روش جریمه نمی‌شود
2
comment0
sharing

كی‌روش در مصاحبه دیروز خود گفت اگر در پرتغال بودم، می‌دانستم چطور جواب امیر قلعه‌نویی را بدهم. اینجا ایران است و اگر صحبت كنم به سرعت از سوی رئیس فدراسیون فوتبال مورد خطاب قرار می‌گیرم كه مصاحبه نكنم. هرچند مربیان از جمله امیر قلعه‌نویی می‌توانند علیه من صحبت كنند.

به گزارش خبرورزشی، در گذشته در آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال پیش‌بینی‌هایی در مورد مربیانی كه علیه مربیان تیم ملی صحبت می‌كردند، شده بود و كمیته انضباطی می‌توانست مربی‌ای كه علیه سرمربی تیم ملی صحبت می‌كند را محروم یا جریمه نقدی كند اما امروز این اختیار از كمیته انضباطی سلب شده است و نمی‌تواند مربی باشگاهی را به دلیل صحبت علیه كی‌روش محروم كند.

البته كمیته اخلاق روی این مصاحبه‌ها حساس است و اگر مربی‌ای علیه كی‌روش صحبت كند، او را فرا می‌خواند و سعی می‌كند او را از ادامه این روند بازدارد. گفته می‌شود در گذشته یك بار به برانكو در این‌باره تذكر داده شد و كرانچار هم در این خصوص با خطاب كمیته اخلاق مواجه شد. امروز كرانچار سرمربی تیم ملی امید است و بی‌شك دیگر در مورد كی‌روش صحبت نخواهد كرد. او كه در سپاهان كار می‌كند، به حضور بازیكنانش در تمرینات ریكاوری تیم ملی معترض بود و می‌گفت پروازهای آخر هفته ملی‌پوشان فرصت ریكاوری را از آنها می‌گیرد و می‌گفت اصلاً چه معنی‌ای دارد كه بازیكن باشگاهی در تمرین تیم ملی ریكاوری كند.

بدون هیچ جانبداری باید به این نكته هم اشاره كنیم كه در فوتبال حرفه‌ای هم این‌چنین است و بعید به نظر می‌رسد در آیین‌نامه انضباطی مربی باشگاهی به دلیل نقد مربی تیم ملی جریمه نقدی یا محروم شود. البته در آیین‌نامه كمیته اخلاق حتماً برای مربیانی كه توهین می‌كنند، جرایمی پیش‌بینی شده است.

كی‌روش به شدت از عدم برخورد فدراسیون فوتبال با مربیانی كه علیه او صحبت می‌كنند، گله‌مند است و بی‌شك خبر ندارد این بند از آیین‌نامه حذف شده است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017