نحوه آغاز به کار مارادونا در بلاروس اعلام شد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعت 16:12
کد مطلب: 162301

نحوه آغاز به کار مارادونا در بلاروس اعلام شد
1
comment0
sharing

یک عضو باشگاه دینامو برست بلاروس توضیحاتی درباره سرمربی جدید آرژانتینی تیمش بیان کرد.

به گزارش خبرورزشی، باشگاه دینامو برست بلاروس شب گذشته (سه‌شنبه) از عقد قرارداد 3 ساله با دیگو مارادونا خبر داد که بر این اساس وی سمت‌های سرمربی و ریاست این تیم را بر عهده خواهد داشت. مارادونا قرار است با تعیین سیاست‌های استراتژیک توسعه‌ای باشگاه دینامو بر فعالیت آکادمی‌ نیز نظارت مطلق داشته باشد.

اولگا هیزینکوو، دبیر سرویس رسانه‌ای باشگاه دینامو برست بلاروس درباره نحوه و زمان آغاز به کار مارادونا به خبرگزاری ریانووستی روسیه گفت: مارادونا با تلویزیون ونزوئلا قرارداد رسمی دارد که قرار است برای جام جهانی 2018 روسیه همکاری داشته باشند. پس از پایان این رقابت‌ها قرارداد طرفین خاتمه می‌یابد و طبق توافقی که با مارادونا داشتیم قرار است برای دیدار با اعضای باشگاه و بازدید از ساختارهای ما برای زمان یک یا 2 روزه به بلاروس بیاید. عجله‌ای برای انجام این کار نداریم و شاید در خلال جام جهانی یا زودتر از آن رخ دهد. البته هنوز زمان دقیقی مشخص نشده است.

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به قراردادی که منعقد کردیم مارادونا از ماه جولای (تیر) در بلاروس خواهد بود و باشگاه در آن زمان اطلاعات لازم را رسانه‌ای می‌کند.

دبیر سرویس رسانه‌ای باشگاه دینامو برست سپس خاطرنشان کرد: مارادونا در زمان همکاری‌اش با باشگاه دینامو برست قادر به حضور همیشگی در برست نخواهد بود، زیرا او قراردادهای کاری دیگری نیز دارد. او بخشی از زمان خود را برای حضور در شهر برست صرف خواهد کرد و نگرش او در ارتباط با کار جدیدش در بلاروس مثبت است. مارادونا در باشگاه دینامو برست ابتکار عمل برای تمامی زیرساخت‌های باشگاهی خواهد داشت تا مشکلات را شناسایی کند. اطمینان دارم که او می‌تواند موفقیت‌های بزرگی را برای باشگاه دینامو برست و فوتبال بلاروس به ارمغان بیاورد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017