تیم فوتبال پرسپولیس | روزنامه خبرورزشی
-

به گزارش روزنامه خبرورزشی دیاز آرژانتینی كه تاكنون روی نیمكت تیم‌های ریورپلات آرژانتین، آكسفورد انگلیس، سن ‌لورنزو آرژانتین، آمه‌ریكا مكزیك، آیندپندنت آرژانتین و تیم ملی پاراگوئه نشسته است از سال گذشته با قبول هدایت الهلال برای اولین بار حضور در فوتبال آسیا را تجربه كرد و حالا در دیدار فردا مقابل پرسپولیس اولین بازی آسیایی خود را هم تجربه خواهد كرد. رامون دیاز كه 6 قهرمانی با ریورپلات و یك قهرمانی با سن‌لورنزو در لیگ آرژانتین دارد و به عنوان مربی، قهرمانی در جام لیبرتادورس را هم در كارنامه دارد، به عنوان بازیكن هم افتخارات زیادی دارد. دیاز به عنوان بازیكن علاوه بر 5 قهرمانی در لیگ آرژانتین، با اینتر در ایتالیا و با موناكو در فرانسه هم قهرمان شد و سابقه آقای گلی در جی‌لیگ را هم دارد. او در تیم ملی آرژانتین هم همبازی و دوست نزدیك دیگو مارادونا بوده است و طی 22 بازی ملی 10 گل هم برای تیم ملی آرژانتین زده است. او در برهه‌ای زوج طلایی مارادونا در تیم ملی آرژانتین محسوب می‌شد. دیاز در تیم افسانه‌ای اینترمیلان هم همبازی لوتار ماتئوس و آندریاس برمه بود.

به گزارش روزنامه خبرورزشی موضوع مهمی كه توانست انگیزه بازیكنان را چندبرابر بیشتر كند، بحث پاداش بود. یكی از مدیران باشگاه كه همراه بازیكنان در اردو حضور دارد، صبح دیروز به محمود خوردبین كه سرپرست تیم است، اعلام كرد این خبر را به بازیكنان بدهد كه در صورت كسب برد مقابل الهلال، پاداش درست و حسابی، جدا از پاداش كمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا كه به تیم‌های برنده در مراحل مختلف اهدا می‌شود، تعلق می‌گیرد. از این رو پرسپولیسی‌ها می‌توانند با كسب برد مقابل الهلال، در انتظار یك پاداش شیرین از سوی مدیریت باشگاه باشند. 

به گزارش روزنامه خبرورزشی در این رابطه سیدجلال حسینی می‌گوید: سه‌شنبه دو تیم بزرگ آسیا یعنی الهلال و پرسپولیس با یكدیگر بازی دارند. حریف ما شخصیت بزرگی در آسیاست كه همیشه هم در لیگ قهرمانان موفق ظاهر شده است. وی ادامه می‌دهد: البته ما هم پرسپولیس هستیم؛ تیمی بزرگ كه آماده بازی با رقیب هستیم و مطمئن باشید تا آخرین ثانیه بازی با الهلال می‌جنگیم. كاپیتان پرسپولیس در پایان می‌گوید: هدف بزرگی داریم و مقابل الهلال هم برای رسیدن به این هدف می‌جنگیم، خوب هم می‌دانیم كار سختی پیش رو داریم.

ربیع‌خواه كه در هفته شانزدهم و دیدار مقابل سایپا مصدوم شده بود، حالا شرایط بازی پیدا كرده و در دیدار مقابل الهلال عربستان میتواند سرخپوشان را در پست اصلی خود یاری كند. ربیع‌خواه در هفته گذشته نیز مقابل سپاهان در پست هافبك تدافعی به میدان رفت و بازی نسبتاً خوبی از خود نشان داد. حالا گفته میشود این بازیكن به پست دفاع چپ برمیگردد تا كمال كامیابینیا برابر الهلال عربستان در پست هافبك تدافعی بازی كند. همچنین بازگشت ربیع‌خواه به دفاع چپ باعث میشود تا فرشاد احمدزاده به پست اصلی خود برگردد و قدرت تهاجمی پرسپولیس افزایش یابد. اگر مهدی طارمی محروم باشد، حضور فرشاد در نزدیكی دروازه حریفان مؤثرتر است تا اینكه این بازیكن ریزنقش را در دفاع چپ ببینیم. 

سال تاسیس ۱۳۴۲
مدیرعامل علی‌اکبر طاهری
سرمربی برانکو ایوانکوویچ
کاپیتان سیدجلال حسینی
رتبه آسیایی ۱۵
افتخارات
  قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا ۰
  قهرمانی در جام در جام آسیا ۱
  قهرمانی در لیگ برتر ایران ۹
  قهرمانی در جام حذفی ایران ۵ 


خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017