-

به گزارش خبرورزشی، این در حالی است كه باشگاه الهلال عربستان 25 هزار بلیت این دیدار را خریداری كرده و در اختیار هوادارانش قرار داده است و اعلام شده هر یك از هواداران پرسپولیس برای خرید بلیت در 10 درصد باقی‌مانده جایگاه تیم مهمان باید به ازای هر قطعه بلیت، 50 ریال معادل 50 هزار تومان خرج كنند كه 5 برابر قیمت بلیت بازی‌های عادی در كشور عمان است. سرخپوشان امشب از ساعت 19:30 در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط مقابل الهلال عربستان به میدان می‌روند. 

به گزارش خبرورزشی،  پرسپولیس پس از قهرمانی، سایر بازی‌هایش تشریفاتی شد تا با یك برد پرگل مقابل پدیده، دو بازی دیگر هم در لیگ داشته باشد اما برخلاف این مسابقات، حساسیت بازی‌های لیگ قهرمانان برای سرخ‌ها به اوج رسیده و آنها در مصاف دشوار با الهلال عربستان باید به پیروزی برسند تا به صعود از گروه امیدوار باشند. چنانچه پرسپولیس امشب نتواند از سد الهلال بگذرد بازی با الوحده امارات مثل دو بازی دیگر باقی‌مانده پرسپولیس در لیگ برتر تشریفاتی خواهد بود اما برخلاف لیگ، پرسپولیسی‌ها دوست ندارند بازی آخرشان در آسیا تشریفاتی شود و دوست دارند پس از پیروزی مقابل الهلال، ورزشگاه آزادی را در بازی با الوحده امارات پر كنند تا جشن صعود را با غلبه بر این تیم بگیرند.

به گزارش خبرورزشی،الهلال با كسب 60 امتیاز از 24 بازی، یك هفته دیرتر از پرسپولیس به قهرمانی رسید و حالا دو قهرمان لیگ‌های ایران و عربستان باید به مصاف هم بروند.

دیداری بسیار حساس كه جدا از مسائل مختلف می‌تواند اسباب حذف یا صعود پرسپولیس را فراهم سازد.

شاگردان برانكو از ساعت 19:30 (به وقت تهران) روز دوشنبه 4 اردیبهشت ماه جاری در حالی به مصاف الهلال عربستان می‌روند كه سیدجلال حسینی و سروش رفیعی را در اختیار نداشته و شنیده می‌شود احتمال نرسیدن محمد انصاری به این بازی وجود دارد.

به گزارش خبرورزشی، سرمربی پرسپولیس كه سابقه مربیگری در تیم الاتفاق عربستان را در كارنامه دارد، در آستانه بازی با الهلال به سایت الكوره می‌گوید: به نظر من الهلال، رئال مادرید آسیاست. این تیم افتخارات زیادی دارد و به تازگی هم مثل ما قهرمان عربستان شده است. وی ادامه می‌دهد: كاش می‌توانستیم در استادیوم آزادی بازی كنیم ولی به دلایلی نمی‌توانیم در ورزشگاه خودمان میزبان باشیم. خیلی بد است كه در لیگ قهرمانان آسیا باید در زمین بی‌طرف بازی كنیم. برانكو، الهلال را تیمی قدرتمند می‌خواند و می‌گوید: این بازی قابل پیش‌بینی نیست ولی ما برای برد به زمین می‌رویم.

سال تاسیس ۱۳۴۲
مدیرعامل علی‌اکبر طاهری
سرمربی برانکو ایوانکوویچ
کاپیتان سیدجلال حسینی
رتبه آسیایی ۱۵
افتخارات
  قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا ۰
  قهرمانی در جام در جام آسیا ۱
  قهرمانی در لیگ برتر ایران ۹
  قهرمانی در جام حذفی ایران ۵ 


خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017