تیم فوتبال پرسپولیس | روزنامه خبرورزشی
-
- دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶05:49
-
-
-
-
-
-

به گزارش خبرورزشی،جلال حسيني در ديدار با ونزوئلا يك توپ را از دروازه ايران بيرون كشيد. جاگيري او، احساس وظيفه و مسئوليت اين بازيكن و حضور همه‌جانبه‌‌اش در خط دفاع اما نشان داد كه هميشه مي‌توانيم روي حسيني حساب كنيم. بي‌خود نيست ميان اين همه مدافع، كي‌روش هنوز به جلال حسيني اعتماد مي‌كند و حاضر نيست دفاع آخر تيم ملي را به مدافع ديگري منهاي حسيني بسپارد.

وقتي جلال حسيني با خونسردي اجازه نداد ايران گل تساوي را دريافت كند با خود گفتيم بازيكناني كه مثل جلال، زندگي سالم و به دور از حاشيه دارند واقعاً تمام شدني نيستند. تيم ملي بازيكنان با مسئوليت و وظيفه‌شناس مي‌خواهد‌؛ درست مثل همين جلال حسيني كه هنوز تمام نشده است...  

به گزارش خبرورزشی، او رئيس دفتر وزير در زمان وزارت محمود گودرزي بود و سپس رئيس اداره كل ورزش و جوانان استان تهران و بعد از آن عضو هيئت‌مديره باشگاه پرسپوليس تهران شد. حالا هم به عنوان سرپرست موقت اين باشگاه در روزهاي غيبت علي‌اكبر طاهري به فعاليت مشغول است. گرشاسبي روز گذشته در مصاحبه‌اي با ارگان خبري وزارت ورزش، حرف‌هاي مهمي در مورد پرداخت مطالبات اعضاي تيم پرسپوليس داشت و گفت: «با تلاش و حمايت وزارت ورزش و جوانان بخشي از مطالبات ما از حامي مالي براي پرداخت درصدي به كادر فني و بازيكنان دريافت شده و به زودي و شايد ظرف امروز و فردا به آنان پرداخت خواهد شد.»

او همچنين در مورد وضعيت سرخپوشان افزود: «تمرينات پرسپوليس بابرنامه و منظم دنبال مي‌شود و هواداران اصلاً نگران نباشند، با دريافت مجوز حرفه‌اي‌گري از كنفدراسيون فوتبال آسيا كه با پيگيري مستمر وزير و رئيس فدراسيون فوتبال صورت گرفت، از اين بابت هم مانند استقلال و تراكتورسازي نگراني نداريم.»

گرشاسبي كه سرپرست موقت و عضو هيئت‌مديره پرسپوليس است، به موضوع مهم‌تري ورود كرد و درباره تمديد قرارداد با برانكو ايوانكوويچ گفت: «خودِ من در اين مورد با توجه به عملكرد مناسب و مطلوب سرمربي پرسپوليس و رضايت وزير ورزش و جوانان و هواداران از برانكو، با او جلسه‌اي خواهم داشت و در نهايت با حضور هيئت‌مديره برانكو در پرسپوليس مي‌ماند چرا كه عاشق ايران و پرسپوليس است.»

خبرورزشي: در بين جملات گرشاسبي دو مطلب بسيار مهم نهفته است‌‌؛ اول اينكه او از رضايت وزير ورزش از عملكرد برانكو ايوانكوويچ پرده برداشت و در ثاني به صورت رسمي اعلام كرد خودش مي‌خواهد با سرمربي كروات سرخپوشان جلسه بگذارد و اين شايد به دليل عبور از طاهري و به دست گرفتن امور باشگاه باشد. 

سال تاسیس ۱۳۴۲
مدیرعامل علی‌اکبر طاهری
سرمربی برانکو ایوانکوویچ
کاپیتان سیدجلال حسینی
رتبه آسیایی ۱۵
افتخارات
  قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا ۰
  قهرمانی در جام در جام آسیا ۱
  قهرمانی در لیگ برتر ایران ۹
  قهرمانی در جام حذفی ایران ۵ 


خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017