تیم فوتبال پرسپولیس | روزنامه خبرورزشی
-

به گزارش خبرورزشی، او در مورد حس و حالي كه قبل از بازي داشت به خبرورزشي مي‌گويد: اين اولين بازي من در ورزشگاه آزادي بود و خوشحالم كه در اولين گام توانستم بازي كنم و خودم را با اين فضا وفق دهم. قبل از بازي زياد استرس نداشتم چون در مجموع آدم استرسي نيستم اما از بچه‌ها خواستم در دقايق ابتدايي هوايم را داشته باشند. بعد از چند دقيقه خوشبختانه خودم را با بازي و جو ورزشگاه وفق دادم.

مصلح درخصوص اينكه برانكو بعد از بازي در مورد عملكردش چه چيزي گفت، مي‌گويد: اين‌طور نبود كه بخواهم در مورد عملكردم با او صحبت كنم. برانكو بعد از بازي گفت خسته نباشي، خيلي خوب بود، همين. من هم احساس مي‌كنم در اولين بازي عملكرد خوبي داشتم، هر چند بايد در بازي‌هاي آينده بهتر از اين باشم. مي‌دانم كار سختي دارم اما اميدوارم در پرسپوليس عملكرد خوبي داشته باشم.

او در مورد قهرماني پرسپوليس در سوپرجام مي‌گويد: برخي دوستان گفتند چند بازيكن جديد پرسپوليس با يك بازي جام گرفتند و اين برايم خوشحال‌كننده است. البته نفت تيم خوبي بود و بازيكنان بزرگي داشت كه سال‌ها در ليگ برتر بازي مي‌كردند ولي آنها براي اين بازي شرايط خاصي داشتند. خوشحالم كه هواداران پرسپوليس با خوشحالي ورزشگاه را ترك كردند. 

 اين باشگاه در ابتدا در بولينگ و چند رشته ورزشي ديگر فعاليت مي‌كرد تا اينكه در سال 1346، با منحل شدن باشگاه شاهين، بازيكنان اين تيم به صورت دسته‌جمعي به پرسپوليس پيوستند و پرسپوليس كنوني كم‌كم شكل و شمائل يك باشگاه واقعي را به خود گرفت. از آن زمان تا امروز، پرسپوليسي‌ها در رقابت‌هاي زيادي به ميدان رفتند و جام‌هاي فراواني را به ويترين افتخارات‌شان اضافه كردند. جام منطقه‌اي، ليگ تخت جمشيد، ليگ قدس، ليگ آزادگان، ليگ برتر، جام حذفي، جام باشگاه‌هاي تهران، جام در جام آسيا، جام باشگاه‌هاي آسيا، ليگ قهرمانان آسيا و...  نام تورنمنت‌هايي است كه در آن، سرخپوشان تهراني شركت كرده‌اند.

از آن زمان تا به حال، سرخپوشان در تورنمنت‌هاي مختلفي صاحب قهرماني شده‌اند. به عنوان مثال 10 بار قهرماني در ليگ‌هاي مختلف داخلي را جشن گرفته‌اند و 5 قهرماني در جام‌ حذفي دارند. قهرماني در جام در جام باشگاه‌هاي آسيا را نيز در ويترين خود مي‌بينند. همچنين آنها در جام وحدت، جام دوستي شارجه و جام ولايت نيز به قهرماني رسيده‌اند و به تازگي نيز، قهرمان سوپرجام فوتبال ايران شدند تا هديه جديدي براي تالار افتخارات خود ببرند. 

سال تاسیس ۱۳۴۲
مدیرعامل علی‌اکبر طاهری
سرمربی برانکو ایوانکوویچ
کاپیتان سیدجلال حسینی
رتبه آسیایی ۱۵
افتخارات
  قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا ۰
  قهرمانی در جام در جام آسیا ۱
  قهرمانی در لیگ برتر ایران ۹
  قهرمانی در جام حذفی ایران ۵ 


خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017