تیم فوتبال پرسپولیس | روزنامه خبرورزشی
-

به گزارش خبرورزشی، اين تيم در فصل قبل توانست در مجموع 46 گل به ثمر برساند كه 30 گل آن در نيمه مربيان رقم خورد كه نشان از آناليز درست برانكو از نيمه‌هاي اول و تقويت توان تهاجمي سرخپوشان در نيمه دوم با دستورات تاكتيكي كادر فني طي مدت 15 دقيقه در رختكن است.

جالب اينكه اين فصل نيز پرسپوليس تا پايان هفته ششم موفق شده 11 گل به ثمر برساند كه 8 گل آن در نيمه‌هاي دوم رقم خورده است. اين آمار تأييد مي‌كند كه 15 دقيقه آغازين و پاياني نيمه دوم براي پرسپوليس، زمان حياتي براي گلزني به شمار مي‌رود. موضوع وقتي جالب‌تر مي‌شود كه بدانيد در فصل پانزدهم نيز، سرخپوشان همين رويه را داشتند. در آن فصل پرسپوليس موفق به  زدن 50 گل شد كه از اين تعداد 22 گل در نيمه‌هاي اول و 28 گل در نيمه‌هاي دوم ثبت شده است. 

به گزارش خبرورزشی، این داور کره‌ای تاکنون هرگز برای پرسپولیس قضاوت نکرده اما ۹ قضاوت او برای ایرانی‌ها ۳ پیروزی، یک تساوی و ۵ شکست را برای نمایندگان کشورمان درپی داشته است. تنها قضاوت این داور کره‌ای برای تیم ملی پیروزی ۲ بر صفر ایران مقابل چین در دیدار دوستانه را رقم زد اما یک پیروزی و یک تساوی استقلال، یک پیروزی و یک شکست ذوب‌آهن، ۲ شکست تراکتورسازی و یک شکست سپاهان و نفت تهران در آسیا هم با داوری کیم کره‌ای رقم خورده است.

اما در نقطه مقابل، الهلال عربستان با قضاوت این داور کره‌ای نتایج خوبی کسب کرده و هرگز شکست نخورده است. الهلال با قضاوت کیم هیونگ جین، مقابل شباب الاهلی امارات و السد قطر مساوی کرده و تیم‌های لوکوموتیو ازبکستان، تراکتورسازی ایران و الوحده امارات را شکست داده است. نتایج تیم‌های ایرانی با قضاوت این داور کره‌ای به شرح زیر است:

۲۰۱۰: چین صفر- ایران ۲

۲۰۱۳: استقلال یک- السد قطر یک

۲۰۱۳: تراکتورسازی ۲- الجیش قطر ۴

۲۰۱۵: شباب الاهلی امارات ۲- نفت تهران یک

۲۰۱۶: الدحیل قطر صفر- ذوب‌آهن یک

۲۰۱۶: الاتحاد عربستان ۴- سپاهان صفر

۲۰۱۶: تراکتورسازی یک- الهلال عربستان ۲

۲۰۱۶: ذوب‌آهن صفر- العین امارات ۲

۲۰۱۷: استقلال ۲- لوکوموتیو ازبکستان صفر

 

سال تاسیس ۱۳۴۲
مدیرعامل علی‌اکبر طاهری
سرمربی برانکو ایوانکوویچ
کاپیتان سیدجلال حسینی
رتبه آسیایی ۱۵
افتخارات
  قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا ۰
  قهرمانی در جام در جام آسیا ۱
  قهرمانی در لیگ برتر ایران ۹
  قهرمانی در جام حذفی ایران ۵ 


خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017