پرسپولیس در پست هافبك دفاعی كمبود نفر دارد و فعلاً گزینه چندان مناسبی هم برای خرید در این پست در بازار به چشم نمی‌خورد، به همین دلیل هم برانكو چندان مخالف جذب كفشگری نیست و جذب او را بهتر از كمبود مهره در هافبك دفاعی می‌داند اما...

اطرافیان برانكو در پرسپولیس نظرشان مخالف برانكو است و معتقدند كفشگری به درد سرخ‌ها نمی‌خورد، به همین دلیل هم با سرمربی تیم صحبت و او را قانع كرده‌اند كه پرسپولیس نیاز به هافبك دفاعی دیگری دارد و فعلاً هم می‌تواند فصل را با كمال كامیابی‌نیا و محسن ربیع‌خواه ادامه دهد و به مشكلی هم برنخورد. در نهایت مشاوره اطرافیان برانكو كارساز شد و برانكو هم بی‌خیال كفشگری شد تا این بازیكن از پرسپولیس دور شود و...

پیش از شروع تمرین امروز، برانكو حدود 45 دقیقه برای شاگردانش سخنرانی كرد. مرد كروات در این صحبت‌ها با اشاره به برد روحیه‌بخش برابر فولاد خوزستان، رو به بازیكنان پرسپولیس گفت: «مغرور نشوید و برد مقابل فولاد خوزستان را فراموش كنید! ما بازی حساسی برابر گسترش‌فولاد داریم و باید صدر جدول را حفظ كنیم و فقط و فقط به این مسابقه فكر كنیم. این بار در استادیوم آزادی و جلوی هواداران بازی می‌كنیم و...»

مرد كروات سعی كرد در این سخنرانی 45 دقیقه‌ای به بازیكنانش تذكر بدهد كه مغرور نشوند.

 طاهری در پاسخ به شایعات در خصوص جذب بازیكنان جدید، فقط به گفتن این دو جمله بسنده كرد: «طبق خواسته كادر فنی مشغول ارزیابی شرایط برای جذب بازیكنان دیگر هستیم اما من كه نباید در مورد اسم این بازیكنان حرفی بزنم. اصلاً كار من این نیست كه در مورد بازیكنان جداشده صحبت كنم. هر كسی كنار خیابان یك حرفی زد، من جواب نمی‌دهم. به هواداران هم می‌گویم هر وقت بازیكنی قطعی شد، خودمان اعلام می‌كنیم.» 

پرسپولیسی‌ها همچنان در تكاپوی جذب سعد ناطق عراقی برای خط دفاعی‌شان هستند. البته سعد ناطق در پست هافبك دفاعی هم بازی می‌كند و سرخ‌ها اگر او را بخرند، با یك تیر، دو نشان زده‌اند. به جز سعد ناطق، علی عبدا...زاده از نفت نیز همچنان مدنظر پرسپولیسبرای خط دفاعی است.

برای پست هافبك دفاعی هم یك بازیكن برزیلی را به برانكو پیشنهاد داده‌اند و سرمربی پرسپولیس پس از تماشای فیلم بازی‌های او اعلام می‌كند او را برای تست می‌خواهد یا نه. در خط حمله هم عدم تمایل برانكو به حفظ ولادیمیر پریموف اوكراینی باعث شده او به دنبال یك مهاجم خارجی باشد. مهاجمی همانند جری بنتسون فصل قبل كه در مواقع لزوم به كار پرسپولیس بیاید.

در هر صورت برانكو تا این 3 بازیكن را نگیرد، تیمش را برای حضور در رقابت‌های آسیایی كامل نمی‌داند. ضمن اینكه سرخ‌ها الان فقط یك جای خالی در لیست‌شان دارند و برای خریدهای جدید باید دو نفر را از لیست خود خط بزنند. 

سال تاسیس ۱۳۴۲
مدیرعامل علی‌اکبر طاهری
سرمربی برانکو ایوانکوویچ
کاپیتان سیدجلال حسینی
رتبه آسیایی ۱۵
افتخارات
  قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا ۰
  قهرمانی در جام جامداران آسیا ۱
  قهرمانی در لیگ برتر ایران ۹
  قهرمانی در جام حذفی ایران ۵ 


خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2016