استقلال موفق شد مقابل پدیده به 3 امتیاز بازی دست پیدا کند.

هدیه 3 امتیازی جابر

به گزارش خبرورزشی، در ادامه هفته چهاردهم لیگ برتر استقلال موفق شد در ورزشگاه آزادی با نتیجه یک بر صفر مقابل پدیده به برتری برسد.

در شروع هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران استقلال تهران از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف پدیده مشهد رفت. هر دو تیم با قبول شکست مقابل رقبای خود در هفته سیزدهم پای به این هفته گذاشته بودند و به شدت به پیروزی نیاز داشتند. این دیدار که در نیمه نخست آرام پیگیری میشد، با حملات بیشتر استقلال در نیمه دوم ادامه یافت و در پایان استقلال با یک گل پدیده مشهد را شکست داد.

در این دیدار جابر انصاری در دقیقه ۶۸ دراوزه پدیده مشهد را باز کرد.

با این پیروزی استقلال ۲۱ امتیازی شد و به طور موقت به رده ششم جدول صعود کرد و پدیده هم با ۱۵ امتیاز در رده یازدهم باقی ماند. پدیده بعد از شکست مقابل پرسپولیس در هفته سیزدهم، در هفته چهاردهم هم مقابل استقلال شکست خورد.

در هوای سرد تهران، حدود ۴ هزار هوادار از نزدیک این دیدار را تماشا کردند. قضاوت این دیدار را گروه داوری وحید کاظمی، علی میرزابیگی و مهدی عالیقدر بر عهده داشت.

در دقیقه ۳، سانتر میلاد زکی پور با ضربه سر پادوانی همرات شد اما این توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

در دقیقه ۱۱، شوت زمینی جابر انصاری از مقابل محوطه جریمه پدیده را شهاب گردان راهی کرنر کرد.

در دقیقه ۱۴، بختیار رحمانی سانتری را از سمت چپ زمین پدیده به روی دروازه این تیم ارسال کرد که هراپتینا زودتر از جابر انصاری توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۲۹، سانتر معین عباسیان از سمت چپ زمین استقلال به هرپتیان، مدافع پیشتاخته پدیده رسید و او با بی دقتی توپ را به اوت زد.

در دقیقه ۳۴، کاوه رضایی از سمت چپ محوطه هجده قدم پدیده اقدام به شوت زنی کرد اما شهاب گردان به خوبی شوت بغل پای او را جمع کرد.

در دقیقه ۳۸، استقلالیها ضد حملهای را روی دروازه پدیده تدارک دیدند که در نهایت فرشید اسماعیلی که سعی در دریبل بازیکنان پدیده را داشت، ناکام بود و توپ را از دست داد.

در دقیقه ۵۲، روی اشتباه سید مهدی رحمتی در خروج از دروازه، محسن یوسفی در موقعیت مناسب گلزنی قرار گرفت اما توپ روی پای او قرار نگرفت و این موقعیت از دست رفت.

در دقیقه ۵۴، سانتر مگویان به روی دروازه پدیده با ضربه بی دقت فرشید اسماعیلی به بیرون رفت.

در دقیقه ۵۸، در شلوغی محطوه جریمه پدیده توپ چندین بار به بازیکنان استقلال رسید اما هیچ کدام از بازیکنان این تیم نتوانستند به خوبی از این موقعیت بهره ببرند و در اخر هم شوت محکم و نه چندان دقیق جابر انصاری از چند قدمی دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۲، فرشید اسماعیلی از مقابل محطوه جریمه پدیده شوت زد که شهاب گردان توپ او را دفع کرد و در بازگشت هم ضربه مجتبی حق دوست را مرادمند دور کرد و ضربه بلوکه شده را هم فرشید اسماعیلی به تور بغل دروازه زد.

در دقیقه ۶۴، سانتر بازیکنان استقلال از روی نقطه کرنر  به حق دوست رسید و شوت محکم او  را در آستانه ورود به دروازه مدافع پدیده به کرنر فرستاد.

گل: در دقیقه ۶۸، سانتر هرایر مگویان به روی دروازه، توپ به جابر انصاری رسید و او با ضربه سر محکم و دقیق از داخل محوطه شش قدم دروازه پدیده را گشود تا تیمش با یک گل پیش بیافتد.

در دقیقه ۷۵، سانتر یعقوب کریمی از سمت راست زمین پدیده به روی دروازه بعد از اصابت به علی قربانی به جابر انصاری رسید اما شوت او با فاصله اندک از دروازه راهی خارج از زمین شد.

این دیدار در نهایت با پیروزی یک بر صفر استقلال همراه شد.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، هرائر مگویان، میلاد زکی پور ( یعقوب کریمی ۷۲)، فرشید اسماعیلی، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی ( علی قربانی ۶۶)، مجتبی حقدوست، جابر انصاری و کاوه رضایی.

ترکیب پدیده مشهد: شهاب گردان، هارویان، محمد حسین مرادمند، محمدرضا ناصحی، محمد رضا خرسند نیا، یونس شاکری، محسن یوسفی، حسن جعفری، میلاد کمندانی ( دریسا دیاراسوبا ۷۳)، معین عباسیان و مهرداد کفشگری.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین