نظرسنجی

بهترین تیم هفته نوزدهم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

امشب در یکی دیگر از دیدارهای رفت جام اتحادیه انگلیس لیورپول مهمان ساوتهمپتون خواهد بود.

لیورپول در پی شکستن طلسم سَنت‌ماری

به گزارش روزنامه خبرورزشی، امشب دو تيم ساوتهمپتون و ليورپول در مرحله نيمهنهايي جام اتحاديه در ورزشگاه سنتماري به مصاف يكديگر ميروند. ديداري كه پيروزي در آن ميتواند يورگن كلوپ را يك قدم به هدفش كه فتح اين جام است، نزديك كند.

 

ساوتهمپتون

اوضاع ساوتهمپتون خوب نيست. آنها سه شكست متوالي در ليگ برتر داشتند و يك تساوي در جامحذفي مقابل نوريچ كسب كردند. همه چيز عليه كلود پوئل است و نبرد مقابل ليورپول بهترين فرصت براي تغيير اوضاع به حساب ميآيد. ساوتهمپتون براي غلبه بر ليورپول، يك انگيزه ديگر هم دارد و آن جبران شكست 6 بر يك سال گذشته در همين تورنمنت است. هيچ بعيد نيست با شكست مقابل ليورپول و حذف از جام حذفي، مقامات باشگاه دست به اخراج كلود پوئل بزنند.

 

ليورپول

ليورپوليها سختترين بازي خود در اين تورنمنت را با تاتنهام داشتند كه موفق به عبور از شمال لندنيها شدند. هيچ شكي وجود ندارد كه كلوپ براي فتح اين جام برنامهريزي كرده و ميخواهد آن را به هواداران ليورپول كادو بدهد. با اين حال قرمزهاي مرسيسايد هنوز در سال 2017 بردي كسب نكردند و اين باعث نگراني هوادارانشان شده است. شايد بهترين خبر براي ليورپوليها بازگشت فيليپ كوتينيو بعد از اتمام مصدوميت به ميادين باشد.

 

آخرين جدال

آخرين رويارويي ليورپول و ساوتهمپتون به نوامبر 2016 در رقابتهاي ليگ برتر برميگردد كه تلاش دو تيم در ورزشگاه سنتماري بدون گل خاتمه يافت.

 

اخبار مصدومان و محرومان

ساوتهمپتون براي اين مسابقه با لشكري از مصدومان روبهرو است. آستين، تارگت، پيد، بوفل، مك كارتي و هسكت همه مصدومان تيم پوئل هستند. وضعيت ژوزه فونته هم به دليل اينكه احتمالاً در ژانويه از جمع اين تيم جدا شود، مشخص نيست. يورگن كلوپ سرمربي ليورپول نيز قادر به استفاده از دني اينگس، جوئل ماتيپ و جردن هندرسن نيست.

 

نكات آماري

* ليورپول از 6 بازي اخير خود مقابل ساوتهمپتون در 5 مسابقه شكستناپذير بوده است.

* ساوتهمپتون در هر 4 بازي اخير خود شكست خورده است.

* ليورپول اگرچه در سال 2017 به پيروزي نرسيده اما در 6 مسابقه اخير خود در تمام تورنمنتها بدون شكست بوده است.

* ليورپول در دو مسابقه آخر خود كه مهمان ساوتهمپتون بوده، يك تساوي و يك شكست كسب كرده است.

* در 9 مسابقه اخير دو تيم كه در ورزشگاه سنتماري برگزار شده، هركدام 4 پيروزي به دست آوردند و يك بازي هم به تساوي رسيده است.

 

تركيب احتمالي

ساوتهمپتون: فورسترس، سوارس، ديك، يوشيدا، برتراند، ديويس، رومئو، هويبرگ، لانگ، تاديك، ردموند

ليورپول: كاريوس، كلاين، لوورن، كلاوان، ميلنر، امره جان، وينالدوم، لالانا، فرمينو، اوريگي، كوتينيو

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته نوزدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها