۰ نفر
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹

كولاكوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال، اولین نسخه را برای ماندن شهرام محمودی نوشت؛ پشت خط زن تیم ملی والیبال كه بعد از المپیك‌ ساز رفتن كوك كرده بود. اگر موقع تولد پسرش می‌گفت به خاطر او قید تیم ملی را می‌زند اما این بار به خاطر مصدومیت‌های جور واجورش می‌خواست برود.

بيشتر استراحت كن و بمان

به گزارش خبرورزشی تصمیمش آنقدر جدی بود كه حتی گفته بود: «اما مهمترین دلیل بدنم است و مصدومیتهایم. واقعاً اذیت میشوم. بعضی مواقع آنقدر درد دارم كه با خودم میگویم دیگر والیبال بازی نمیكنم اما مجبورم، كار من والیبال بازی كردن است. بنابراین ترجیح میدهم در تیم ملی نباشم تا به بدنم برسم و بعد هم به خاطر درآمدم در لیگ برای باشگاهم بازی كنم. هیچكس به اندازه سیامك افروزی نمیداند من چقدر با این دردها اذیت میشوم.» او میخواست با داورزنی هم درباره تصمیمش صحبت كند. هرچند حرفهایش را به امیر خوشخبر سرپرست تیم ملی زده بود. خوشخبر همان موقع معتقد بود او به خاطر خستگی تصمیم به رفتن گرفته و با استراحت بیشتر و رسیدگی به بدنش دوباره در تیم بازی میكند. هرچند همان موقع هم معتقد بود فدراسیون هیچ بازیكنی را به زور در تیم ملی حفظ نمیكند. او میگفت: «میدانم كه داورزنی برای خداحافظی شهرام محمودی مقاومت میكند اما در نهایت بازیكن خودش تصمیم میگیرد.» سیامك افروزی پزشك تیم ملی والیبال هم كه آمار دقیق مصدومیتهای پشت خط زن تیم ملی را دارد، میگوید: «فشار زیاد تمرینات و بازیهای تیم ملی و بعد هم لیگ، مصدومیتهای جدیدی را برای شهرام به وجود آورده است. او به حدی فشار تحمل كرده كه مثل سدی شده كه هرجایش را درست میكنیم، جای دیگرش ترك برمیدارد. دو زانو، كتف، كمر و مچ پایش مصدوم است. حتی درباره او با كولاكوویچ صحبت كردهام. او هم به سلامت بازیكنان اهمیت میدهد.»

همه حرفها ماند تا وقتی ایگور كولاكوویچ برگشت. او كه باید در لیست بازیكنانش برای لیگ جهانی تقریباً 8، 9 بازیكن دوره قبلی را هم داشته باشد. به طور حتم شهرام محمودی یكی از بازیكنان مد نظر سرمربی جدید هم بود اما وقتی حرف از خداحافظی شهرام شد، قرار به صحبت با او شد. جلسه ماند بعد از بازی دوم بانك سرمایه با سایپا در نیمهنهایی لیگ والیبال. كولاكوویچ با پشت خط زن ملیپوش صحبت كرد. ظاهراً او پیشنهاداتی داده و حالا باید محمودی روی آن فكر كند و تصمیم نهایی را بگیرد. خوشخبر كه از جلسه راضی است، درباره پیشنهاد سرمربی به محمودی میگوید: «سرمربی به او فرصت داده تا با استراحت بیشتر، مصدومیتهایش را درمان كند، بدنسازی را انجام دهد اما كنار تیم، بدون اینكه به فكر مسابقه باشد. كولاكوویچ میخواهد عمر بازی شهرام طولانیتر شود و كمك حال تیم ملی باشد.»

 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین