۰ نفر
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱

برانکو عادت غریبی دارد و آن هم استفاده و اصرار به حضور بازیکنان مورد علاقه‌اش در ترکیب اصلی‌ است. این عادت در دوران سرمربیگری تیم ملی هم با مرد کروات بود. محمد نصرتی که اصولاً یک دفاع میانی تخصصی بوده و هست با اصرار عجیب برانکو در دفاع چپ به میدان می‌رفت و انتقاد کارشناسان هم باعث نمی‌شد مرد کروات از موضع خود کوتاه بیاید.

رقابت کانته و گتوزو برای دیدار با الوصل!

به گزارش خبر ورزشی، حالا در پرسپولیس هم همان عادت دیرین در تصمیمات برانکو دیده میشود. در حالی که همه هوش و حواسها به محسن ربیعخواه بوده و این هافبک بیحاشیه سیبل انتقادات قرار گرفته است، یک بازیکن مورد علاقه دیگر برانکو فیکس بازی میکند. بازیکن مورد نظر حسین ماهینی است، کاپیتان دوم پرسپولیس که برانکو حتی بیشتر از محسن ربیعخواه به او علاقهمند است!

زمین و زمان میدانند در حال حاضر صادق محرمی جوان و انرژیک مدافع راست بهتر و نفوذیتر نسبت به حسین ماهینی است اما کاپیتان دوم پرسپولیس باید در شهرآورد 86 فیکس بازی کند.

بعد که صدای کارشناسان و هواداران درمیآید باز هم حسین ماهینی روی نیمکت نمینشیند و از دفاع راست به هافبک دفاعی منتقل میشود! نقل و انتقالی که در دو فصل اخیر بارها اتفاق افتاده است.

ماهینی در این دو سال در دفاع راست، دفاع چپ، دفاع میانی و هافبک دفاعی بازی کرده در حالی که آچار فرانسه واقعی نبوده است. در اینکه او فوتبالیست خوشاخلاق، بیحاشیه و خوبی است شکی نیست اما چرا باید در پرسپولیس فیکس باشد؟

از محبوبیت ماهینی نزد برانکو همین بس که از امارات خبر میرسد محسن ربیعخواه و کمال کامیابینیا مشغول رقابت سختی با یکدیگر هستند که بتوانند به عنوان زوج حسین ماهینی برابر الوصل به میدان بروند.

این در حالی است که برانکو از محسن ربیعخواه به عنوان آنگولو کانته تیم خود یاد میکند و کامیابینیا هم لقب کمال گتوزو را یدک میکشد. حالا چرا با وجود این دو هافبک تخصصی و همینطور احمد نوراللهی، حسین ماهینی باید فیکس بازی کند، سؤالی است که برانکو باید جواب بدهد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

به نظر شما کدام‌یک از گزینه‌های زیر رئیس فدراسیون فوتبال خواهد شد؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین