سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از سنگربان تیمش به واسطه درخشش در بازی با السد قطر تشکر کرد.

برانکو: بیرانوند شگفت‌انگیز است
به گزارش خبرورزشی، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پس از دیدار تیمش مقابل السد (اینجا ببینید) در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: من از بیرانوند خیلی تشکر می‌کنم. با توجه به اینکه او زحمت زیادی کشید و بهترین بازیکن زمین شد، دوست دارم نشست خبری را او شروع کند.
بازیکنانم واقعاً، واقعاً و واقعاً لیاقت و استحقاق این برد را داشتند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از صحبت‌های بیرانوند در نشست خبری گفت: فکر می‌کنم بیرانوند همه صحبت‌ها را کرد، اما به‌هرحال دو مسئله برای ما تعیین‌کننده بود. اول از همه بازیکنان که قلب‌شان را واقعاً در زمین گذاشتند. واقعاً، واقعاً و واقعاً بیشترین لیاقت و استحقاق برد را این بازیکنان داشتند. دوم هواداران پرشور و عزیزمان که دیدید وقتی یک بر صفر از السد عقب افتادیم، چطور حمایت و تشویق‌شان را ادامه دادند تا به نتیجه برسیم.
جایزه بازیکنانم با راهیابی به فینال رسید
وی تصریح کرد: اگر این نتیجه تاریخی را رقم نمی‌زدیم، خیلی خیلی غمگین می‌شدم، پیش از هر چیز برای بازیکنانم و برای هواداران‌مان. امروز کاغذی را هم به نشست خبری آورده‌ام که نیازی به توضیح ندارد، چون فینال لیگ قهرمانان آسیاست. واقعاً از همه زحماتی که بازیکنانم کشیدند و نتایجی که کسب کردند، تشکر می‌کنم. کاملاً نظم داشتند و تمام احساسات خود را تحت کنترل گرفتیم. همان‌طور که همیشه به آن‌ها می‌گویم بعد از بازی باید سردرد داشته باشند، نه اینکه پای آن‌ها درد بگیرد، این اتفاق افتاد و جایزه آن‌ها رسید.
برانکو: بیرانوند شگفت‌انگیز است
گفته بودم در نیمه نهایی همه باید خوب بازی کنند
«حرکت‌های شگفت‌انگیز علیرضا بیرانوند را در صحنه‌های مختلف دیدید، به خصوص آن صحنه آخر را؟»، برانکو با بیان این جمله افزود: گفته بودم در نیمه نهایی همه باید خوب بازی کنند و یک بار دیگر به همه بازیکنانم تبریک می‌گویم. به خواست، میل و اراده آن‌ها تبریک می‌گویم و واقعاً قدردان آن‌ها هستیم. یک بار دیگر از هواداران‌مان بابت جو خوبی که به وجود آوردند، تشکر می‌کنم. یک بار دیگر می‌گویم به خاطر این هواداران است که فوتبال انجام می‌شود. یک بار دیگر باید از کادر مدیریتی باشگاه تشکر کنم، از آن‌هایی که در کادر فنی زحمت می‌کشند و همه کسانی که کمک کردند تا این نتیجه را بگیریم. یک بار دیگر به بیرانوند بابت اینکه بهترین بازیکن زمین شد، تبریک می‌گویم، اما ناعادلانه بود اگر به سایر بازیکنانم بابت بازی خوب‌شان تبریک نمی‌گفتم.
آمار یک مسئله فرضی و نسبی است، ما لیاقت رسیدن به فینال را داشتیم
برانکو در خصوص اینکه باید در فینال با تیمی از شرق آسیا بازی کنند و آیا آمار تیم‌های شرق آسیایی را دیده است، گفت: السد یک تیم بسیار عالی است. در تیم خودش بازیکنانی دارد که زمانی بهترین بازیکنان جهان بودند. بازیکنانی مانند ژاوی، گابی، وو یونگ یا بونجاح، اما وقتی می‌خواهید درباره آمار صحبت کنیم، باید بپرسم آیا از آمار جام جهانی باخبر هستید؟ فرانسوی‌ها قهرمان جام جهانی شدند، اما در آمار حتی از حد میانگین هم پایین‌تر هستند. آمار یک مسئله نسبی و فرضی است. السد شانس داشت، اما ما هم شانس داشتیم. این فینال لیگ قهرمانان آسیاست و ما واقعاً لیاقت رسیدن به فینال را داشتیم، چون در هر دو بازی رفت و برگشت، نتیجه بهتری کسب کردیم.
برانکو: بیرانوند شگفت‌انگیز است
برای ما فرقی ندارد نماینده ژاپن به فینال برسد یا کره
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که دوست دارد در فینال لیگ قهرمانان آسیا با تیم کاشیما آنتلرز ژاپن روبه‌رو شود یا سوون سامسونگ کره‌جنوبی، گفت: برای ما فرقی نمی‌کند. قبلاً هم گفته‌ام، هر چهار تیمی که به نیمه نهایی می‌رسند، عالی هستند و هر چهار تیم لایق رسیدن به فینال هستند. برای ما فرقی ندارد نماینده ژاپن به فینال برسد یا کره، هرچند سبک بازی آن‌ها با هم متفاوت است. با این حال انتظار من این است ما در بازی فینال خیلی بهتر از اینی که هستیم، باشیم.
در قراردادم پاداش ویژه برای قهرمانی آسیا وجود دارد!
برانکو در واکنش به این موضوع که شما چهار سال قبل به پرسپولیس آمدید که این تیم را از بحران نجات بدهید و حالا تیم را به فینال آسیا رسانده‌اید و آیا هدف‌تان از آمدن به پرسپولیس همین بود، اظهار داشت: من چهار سال پیش قراردادی امضا کردم و در قراردادم بندی وجود دارد که پاداش ویژه برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا بگیرم. فکر می‌کنم دیگر همه حرف‌ها را زده‌ام. اعتماد کامل به بازیکنانم و همکارانم داشتم که فکر می‌کنم پاداش خوبی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین