به گزارش خبرورزشی، فریدون زندی پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم می‌توانست در دربی به سه امتیاز دست پیدا کند، اما باز هم گل دقایق آخر مانع از این اتفاق شد به بهانه تساوی دربی و حضور اسکوچیچ در سرمربی‌گیری تیم ملی و اینکه آیا این انتخاب به صلاح فوتبال ایران خواهد بود یا خیر با زندی به صحبت پرداختیم.
* دربی هم به تساوی رسید؟
استقلال می‌توانست پرسپولیس را شکست دهد. فکر می‌کنم آ‌بی‌ها توانایی پیروز شدن در دربی را داشتند و اگر کمی تمرکزشان را حفظ می‌کردنتد می‌توانستند پیروز از زمین خارج شوند.
* فکر می‌کنید چرا استقلال امسال در بیشتر بازی‌هایش برد را با تساوی عوض می‌کند؟
این را باید از کادر فنی پرسید که چرا کم کم در ۱۰ بازی این فصل آبی هاچنین اتفاقی برایشان می‌افتد و برد را با مساوی عوض می‌کنند این مساله هم هیچ ربطی به آمادگی بدنی ندارد و بیشتر به مسایل روحی – روانی ارتباط دارد اگر استقلال در دربی پیروز می‌شد خیلی راحت‌تر می‌توانست در جدول رده بندی حتی به قهرمانی تمرکز کند.
* خیلی‌ها معتقدند تعویض قائدی اشتباه بود؟
چنین نظری را دارم تا زمانی که قائدی در زمین بود مدافعان پرسپولیس را در میانه میدان خودشان نگه می‌داشت، اما بعد از تعویض پرسپولیسی‌ها با آسوده خاطر بیشتری به سمت دروازه استقلال هجوم می‌آوردند باید جای قائدی مربیان ارسلان مطهری راتعویض می‌کردند
* عملکرد ارسلان مطهری چطور بود؟
ارسلان واقعا فوتبالیست باکیفیتی است دیدید که در اولین دربی‌اش چه شرایطی داشت و توانست دبل کند امیدوارم که وی بتواند همین روند خوبش را ادامه دهد.
* خیلی‌ها می‌گویند گل دوم پرسپولیس آفساید بود؟
من هم چنین نظری را دارم، اما این را در نظر بگیرید که دیگر بازی تمام شد و استقلال باید به لیگ قهرمانان آسیا فکر کند. به فرهاد مجیدی تبریک می‌گویم که توانست چنین تیمی را روانه میدان کند.
* نبود شیخ دیاباته در این بازی احساس شد؟
درست است که او بازیکن خوبی است، اما مطهری توانست به خوبی جای شیخ را پر کند او حتی می‌توانست در این مسابقه هت‌تریک کند که این اتفاق نیفتاد.
* اسکوکیچ هم به عنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد؟
باید قبول کنیم فدراسیون انتخاب ضعیفی داشت گزینه‌ای را به تیم ملی ایران آوردند حتی در لیگ ایران هم نتوانسته موفقیتی کسب کند کارنامه اسکوچیچ در لیگ ایران بسیار ضعیف است و همچنان اعتقاد دارم می‌شد به مربیان ایرانی اعتماد کرد.
* به نظرتان ایران با اسکوچیچ به جام جهانی صعود می‌کند؟
کار کمی سخت شد، زیرا که درست است که اسکوچیچ شناخت خوبی از لیگ ایران دارد، اما همچنان معتقدم در این مقطع فعلی مربی ایرانی بهتر می‌توانست برای تیم ملی مثمرثمر باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار ایران و آمریکا؟

پربازدید امروز

آخرین خبرهای ورزشی