نظرسنجی

پیش‌بینی شما از دیدار صنعت‌نفت آبادان - پرسپولیس؟
کریستیانو رونالدو
منبع: ورزش۳
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

فوق‌ ستاره پرتغالی منچستر یونایتد با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، به نوعی بابت رفتار خود در بازی با تاتنهام عذرخواهی کرد.

چهارشنبه شب و در دیداری مهم از هفته دوازدهم لیگ جزیره، منچستر یونایتد توانست با ارائه یک بازی خوب و برتر، با ۲ گل از سد تاتنهام عبور کند و همچنان در کورس تیم‌های مدعی باقی بماند.

البته پیروزی درخشان یونایتد برابر تیم خوب آنتونیو کونته با حواشی بزرگی همراه بود. کریستیانو رونالدو که در این بازی به میدان نرفت، پیش از سوت پایان بازی تصمیم گرفت تا از روی نیمکت بلند شده و راهی رختکن شود. او سپس اولدترافورد با به تنهایی ترک کرد.

رسانه‌های انگلیسی مدعی شده اند که اریک تن‌هاخ دستور تعویض رونالدو را در دقایق پایانی داده ولی کاپیتان تیم ملی پرتغال از این تصمیم سرپیچی کرده و راهی رختکن شده است. به همین دلیل، سرمربی یونایتد امروز تصمیم گرفت تا رونالدو را به مدت سه روز از حضور در تمرینات محروم کند و او از فهرست تیم برای بازی با چلسی کنار گذاشته شد.

با این حال، فوق ستاره پرتغالی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، به این موضوع واکنش نشان داد و از رفتار خود ابراز پشیمانی کرد. رونالدو در این پست نوشته است: «همانطور که همیشه در طول دوران حرفه‌ای‌ام این کار را انجام داده‌ام، سعی می‌کنم با احترام نسبت به همکارانم، حریفان و مربیانم رفتار کنم و با احترام بازی کنم. این مسئله تغییر نکرده است و من نیز تغییر نکرده‌ام. من همان فرد و همان (بازیکن) حرفه‌ای هستم که در ۲۰ سال گذشته در فوتبال سطح بالا بازی کرده‌ام و احترام، همیشه نقش بسیار مهمی در تصمیم‌گیری من داشته است. من (به عنوان یک بازیکن) خیلی جوان شروع کردم، نمونه‌های قدیمی‌تر و باتجربه‌ترین بازیکنان همیشه برای من بسیار مهم بودند. بنابراین، بعداً، همیشه سعی کرده‌ام خود را الگوی جوانانی قرار دهم که در تمام تیم‌هایی که من حضور داشته‌ام، رشد کرده‌اند. متأسفانه این همیشه ممکن نیست و گاهی اوقات احساساتی می‌شوم. در حال حاضر، فقط احساس می‌کنم که باید در کارینگتون سخت کار کنم، از هم‌تیمی‌هایم حمایت کنم و برای همه چیز در هر بازی آماده باشم. تسلیم شدن در برابر فشار یک گزینه نیست. هرگز نبوده است. این منچستریونایتد است و ما باید متحد باشیم. به زودی دوباره با هم خواهیم بود.»

واکنش رونالدو به موضوع اخراج موقتش از منچستر یونایتد، می تواند زمینه ای برای بازگشت او به تمرینات باشد. انتظار می‌رود با عذرخواهی این فوق ستاره و اعتراف به عمل اشتباهش، پس از دیدار با چلسی، مجوز بازگشت او از سوی تن‌هاخ صادر شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از دیدار صنعت‌نفت آبادان - پرسپولیس؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها