اردوی پر حاشیه تیم ملی با این جمله کی روش به پایان رسید | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو


موضوعات:
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ساعت 13:21
کد مطلب: 106218

لرزه به تن ملی پوشان پرسپولیس
اردوی پر حاشیه تیم ملی با این جمله کی روش به پایان رسید
0
comment1
sharing

اردوی دبی تیم ملی اگر چه در دوران برگزاری دیدارهای ملی رخ نداد اما یکی از پر حاشیه ترین اردوهای تاریخ دوران حضور کارلوس کی روش در فوتبال ایران بود.

به گزارش خبرورزشی، اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در دبی در حالی به پایان رسید که موضوع ترخیص بازیکنان پرسپولیس از این اردو تا چند روز جنجالی بزرگ در فوتبال ایران به راه انداخت، جنجالی که تیم ملی و پرسپولیس به عنوان دو تیم محبوب فوتبال ایران را تحت تاثیر قرار داد. تمرین پرسپولیس در ۷۲ ساعت اخیر تحت تاثیر این حواشی بوده و همین طور تیم ملی نیز لحظه در اردوی خود در دبی از حواشی دور نبوده است.

تیم ملی فوتبال کشورمان از روز دوشنبه هفته گذشته اردوی آماده‌سازی خود را در کشور امارات و باشگاه ایرانیان دبی برپا کرده بود که این اردو امروز  به پایان رسید. اما به گفته یک منبع موثق در تیم ملی این اردو با صحبت های مهم سرمربی تیم ملی خطاب به ملی پوشان به پایان رسید. کارلوس کی روش به دعوت شدگان به این اردوی تیم ملی گفت نباید تصور کنند این اردو جدی نبوده و اردوی دبی در آینده همه این بازیکنان تاثیرگذار خواهد بود. دعوت شدگان در این اردو پس از خروج پرسپولیسی ها درباره نگاه کارلوس به این اردو تردید پیدا کرده بودند اما سرمربی تیم ملی به آنها اطمینان داد عملکردشان در این اردو بسیار جدی بررسی شده است. اردوی آخر تیم ملی در دبی با این جمله سرمربی تیم ملی به پایان رسید: شما بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران هستید و عملکردتان در این اردو در آینده شما در تیم ملی تاثیر گذار خواهد بود.

اما این اظهارات می تواند باعث نگرانی ملی پوشان پرسپولیس نیز شود. آنها با خروج از این اردو عملا فرصت دیده شدن مقابل کارلوس را از دست دادند هر چند سرمربی تیم ملی پیش از ترخیص به آنها اعلام کرده بود خروجشان از این اردو تنها در واکنش به باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم بوده و نه هیچ کدام از این بازیکنان. با این حال ملی پوشان پرسپولیس نگران این هستند حالا آنهایی که در این اردو باقی ماندند نسبت به آنها اولویت پیدا کنند.

کادرفنی تیم ملی، در آخرین روز اردو تمرینات را تعطیل کرد و ملی‌پوشان امروز به استراحت پرداختند. اعضای تیم ملی قرار است پس از صرف ناهار در دبی، ساعت 15 این شهر را ترک کنند و به تهران بازگردند تا به این ترتیب اردوی پرحاشیه دبی به پایان برسد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
م
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ۱۴:۴۶:۵۶
مثلا تو این اردو با چه تیم مهمی بازی کردند که عملکرد اونا رو زیر نظر داشته
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017