استقلال – نفت نبرد رستوران داران فوتبال ایران | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ در ساعت 16:28
کد مطلب: 106567

دایی و منصوریان برای انتقام مقابل هم قرار می گیرند
استقلال – نفت نبرد رستوران داران فوتبال ایران
0
comment0
sharing

استقلال دوباره باید با نفت بازی کند. باز هم در ورزشگاه تختی و البته باز هم در یک دیدار جنجالی.

به گزارش خبرورزشی، در این دیدار که فردا برگزار می‌شود، تماشاگران استقلال محروم نیستند و نفت هم که تماشاگری ندارد اما بازی در فضایی سرد و ساکت و سوت و کور برگزار می‌شود. چرا؟ چون فقط ده درصد سکوها به هواداران استقلال می‌رسد. بازی قبلی دو تیم در لیگ یک – یک شد ولی در جام حذفی و در یک دیدار مهیج تیم علی دایی 3 بر 2 برنده شد و استقلال را حذف کرد.

طبعاً بازی پنج‌شنبه برای منصوریان و شاگردانش جنبه انتقامی دارد و باید دید آیا آبی‌ها می‌توانند استارت خوبی در نیم‌فصل دوم بزنند و انتقام شکست حذفی را هم بگیرند یا نه؟ نکته حاشیه‌ای این بازی که مهم‌تر از نکات فنی است، به برخورد دوباره دایی و منصوریان برمی‌گردد. آنها در بازی قبلی به شدت درگیر شدند و علی دایی در مصاحبه‌ای پر سر و صدا گفت: دوره آرسن‌لوپن‌بازی تمام شده است.

نکته جالب دیگر اینکه این دو همبازی سابق و همکار فعلی در بحث رستوران‌داری هم همکارند به طوری ‌که رستوران جدید منصوریان در ارگ تجریش درست مقابل یکی از رستوران‌های علی دایی است و آنجا هم مثل روی نیمکت رقابت بسیار سخت است! گفته می‌شود دایی از اینکه رستوران منصوریان مقابل رستوران اوست، دلخور شده اما خب کاری نمی‌توان کرد. او دو رستوران و چند مغازه پوشاک و کفش و... دارد در حالی که منصوریان در شرق،‌ غرب و شمال تهران سه رستوران دارد. در واقع می‌توان گفت نبرد دایی – منصوریان به نوعی رقابت کاسب‌های فوتبالی محسوب می‌شود.

نبردی که مساوی‌اش برای هر دو مربی و هر دو تیم به نوعی حکم باخت را دارد چرا که فاصله زیاد آنها از صدر جدول رده‌بندی باز هم بیشتر می‌شود. در این بازی البته دایی محروم است و باید کنار همان ده درصد هواداران استقلال بنشیند هرچند که او گفته درهای ورزشگاه تختی را به روی هواداران استقلال می‌بندیم.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017