استقلال – نفت نبرد رستوران داران فوتبال ایران | روزنامه خبرورزشی
-
0
دایی و منصوریان برای انتقام مقابل هم قرار می گیرند
استقلال – نفت نبرد رستوران داران فوتبال ایران
استقلال دوباره باید با نفت بازی کند. باز هم در ورزشگاه تختی و البته باز هم در یک دیدار جنجالی.

به گزارش خبرورزشی، در این دیدار که فردا برگزار می‌شود، تماشاگران استقلال محروم نیستند و نفت هم که تماشاگری ندارد اما بازی در فضایی سرد و ساکت و سوت و کور برگزار می‌شود. چرا؟ چون فقط ده درصد سکوها به هواداران استقلال می‌رسد. بازی قبلی دو تیم در لیگ یک – یک شد ولی در جام حذفی و در یک دیدار مهیج تیم علی دایی 3 بر 2 برنده شد و استقلال را حذف کرد.

طبعاً بازی پنج‌شنبه برای منصوریان و شاگردانش جنبه انتقامی دارد و باید دید آیا آبی‌ها می‌توانند استارت خوبی در نیم‌فصل دوم بزنند و انتقام شکست حذفی را هم بگیرند یا نه؟ نکته حاشیه‌ای این بازی که مهم‌تر از نکات فنی است، به برخورد دوباره دایی و منصوریان برمی‌گردد. آنها در بازی قبلی به شدت درگیر شدند و علی دایی در مصاحبه‌ای پر سر و صدا گفت: دوره آرسن‌لوپن‌بازی تمام شده است.

نکته جالب دیگر اینکه این دو همبازی سابق و همکار فعلی در بحث رستوران‌داری هم همکارند به طوری ‌که رستوران جدید منصوریان در ارگ تجریش درست مقابل یکی از رستوران‌های علی دایی است و آنجا هم مثل روی نیمکت رقابت بسیار سخت است! گفته می‌شود دایی از اینکه رستوران منصوریان مقابل رستوران اوست، دلخور شده اما خب کاری نمی‌توان کرد. او دو رستوران و چند مغازه پوشاک و کفش و... دارد در حالی که منصوریان در شرق،‌ غرب و شمال تهران سه رستوران دارد. در واقع می‌توان گفت نبرد دایی – منصوریان به نوعی رقابت کاسب‌های فوتبالی محسوب می‌شود.

نبردی که مساوی‌اش برای هر دو مربی و هر دو تیم به نوعی حکم باخت را دارد چرا که فاصله زیاد آنها از صدر جدول رده‌بندی باز هم بیشتر می‌شود. در این بازی البته دایی محروم است و باید کنار همان ده درصد هواداران استقلال بنشیند هرچند که او گفته درهای ورزشگاه تختی را به روی هواداران استقلال می‌بندیم.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

متولد ۱۳۴۸ در اردبیل. شناسنامه و سمبل فوتبال ایران یک الگوی کامل است. مهندس متالوژی از دانشگاه شریف که در ۲۴ سالگی تازه کشف شد اما ظرف ۱۳ سال تمام قله‌ها را درنوردید. او اکنون دانشجوی دکترای تربیت بدنی است و صاحب ثروتی افسانه‌ای که همه معتقدند حق اوست. دایی نشان درجه ۳ شجاعت هم دارد و سفیر حسن نیت جهانی است.

-

متولد ۱۳۵۰ در تهران بازیکن سابق استقلال و تیم ملی که جام جهانی و بازی در اروپا را تجربه کرد. منصوریان سال ۱۳۸۷ فوتبال را کنار گذاشت و وارد عرصه مربیگری شد و پس از تیم‌های ملی امید و بزرگسالان و باشگاه‌های پاس و نفت، تابستان ۱۳۹۵ نفر اول کادر فنی استقلال شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017