به گزارش خبرورزشی، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابتهای ۹ جانبه کشتی آزاد یادواره زنده یاد تورج لارودی کارشناس و خبرنگار مطرح کشتی کشور امروز (یکشنبه) با حضور تیمهای ملی کشتی آزاد جوانان با نامهای زنده یاد سهیل پرسته و زنده یاد سید علی موسوی کشتی گیران فقید گیلانی و تیمهایی از تهران، توابع تهران، مازندران، خراسان رضوی، البرز، لرستان و همدان در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.
پس از برگزاری مسابقات مقدماتی تیمهای زنده یادان سهیل پرسته و سید علی موسوی بعنوان تیمهای اول گروههای الف و ب به دیدار فینال این رقابتها راه یافتند، اما با صلاحدید کادر فنی این دیدار تنها در ۲ وزن برگزار شد.
دیدار رده بندی نیز بین تیمهای همدان و تهران برگزار شد که تیم استان همدان با نتیجه ۵ بر ۵ و امتیاز مثبت ۲۰ به ۱۹ مقابل حریف خود به پیروزی دست یافت و سوم شد.
نتایج این رقابتها به شرح زیر است
دور اول:
گروه الف: زنده یاد سهیل پرسته ۶ – توابع تهران ۴
همدان ۶- مازندران ۴
گروه ب:
زنده یاد سید علی موسوی ۸- البرز ۲
تهران ۷ – خراسان رضوی ۳
استراحت: لرستان
دور دوم:
گروه الف:
زنده یاد سهیل پرسته ۶ – مازندران ۴
همدان ۷– توابع تهران ۳
گروه ب:
زنده یاد سیدعلی موسوی ۸- لرستان ۲
تهران ۶- البرز ۴
استراحت: خراسان رضوی
دور سوم:
گروه الف:
زنده یاد سهیل پرسته ۸- همدان ۲
مازندران ۶- توابع تهران ۴
گروه ب:
زنده یاد سید علی موسوی ۱۰- خراسان رضوی صفر
البرز، برنده ۵- لرستان ۵ (امتیاز مثبت ۲۴ به ۲۰ به سود البرز)
استراحت: تهران
دور چهارم:
زنده یاد علی موسوی ۷- تهران ۳
خراسان رضوی ۷- لرستان ۳
استراحت: البرز
دور پنجم:
گروه ب:
البرز ۷- خراسان رضوی ۳
تهران ۷- لرستان ۳
استراحت: زنده یاد سید علی موسوی
رده بندی گروهی:
گروه الف: ۱- زنده یاد سهیل پرسته ۲- همدان ۳- مازندران ۴- توابع تهران
گروه ب: ۱- زنده یاد سیدعلی موسوی ۲- تهران ۳- البرز ۴- خراسان رضوی ۵- لرستان
پس از برگزاری مسابقات مقدماتی تیمهای زنده یادان سهیل پرسته و سید علی موسوی بعنوان تیمهای اول گروههای الف و ب به دیدار فینال این رقابتها راه یافتند، اما با صلاحدید کادر فنی این دیدار تنها در ۲ وزن برگزار شد.
دیدار رده بندی نیز بین تیمهای همدان و تهران برگزار شد که تیم استان همدان با نتیجه ۵ بر ۵ و امتیاز مثبت ۲۰ به ۱۹ مقابل حریف خود به پیروزی دست یافت و سوم شد.
نتایج این رقابتها به شرح زیر است
دور اول:
گروه الف: زنده یاد سهیل پرسته ۶ – توابع تهران ۴
همدان ۶- مازندران ۴
گروه ب:
زنده یاد سید علی موسوی ۸- البرز ۲
تهران ۷ – خراسان رضوی ۳
استراحت: لرستان
دور دوم:
گروه الف:
زنده یاد سهیل پرسته ۶ – مازندران ۴
همدان ۷– توابع تهران ۳
گروه ب:
زنده یاد سیدعلی موسوی ۸- لرستان ۲
تهران ۶- البرز ۴
استراحت: خراسان رضوی
دور سوم:
گروه الف:
زنده یاد سهیل پرسته ۸- همدان ۲
مازندران ۶- توابع تهران ۴
گروه ب:
زنده یاد سید علی موسوی ۱۰- خراسان رضوی صفر
البرز، برنده ۵- لرستان ۵ (امتیاز مثبت ۲۴ به ۲۰ به سود البرز)
استراحت: تهران
دور چهارم:
زنده یاد علی موسوی ۷- تهران ۳
خراسان رضوی ۷- لرستان ۳
استراحت: البرز
دور پنجم:
گروه ب:
البرز ۷- خراسان رضوی ۳
تهران ۷- لرستان ۳
استراحت: زنده یاد سید علی موسوی
رده بندی گروهی:
گروه الف: ۱- زنده یاد سهیل پرسته ۲- همدان ۳- مازندران ۴- توابع تهران
گروه ب: ۱- زنده یاد سیدعلی موسوی ۲- تهران ۳- البرز ۴- خراسان رضوی ۵- لرستان