۰
سه‌شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تمرینات تیم فعلا تعطیل است و منتظر اعلام هستیم اما در مورد مسائل مالی هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و خبری نیست.

عاشوری: هیچ خبری از حل مشكلات مالی نیست

به گزارش خبرورزشی، علی اصغر عاشوری درباره بازی استقلال خوزستان مقابل ذوبآهن اظهار داشت: مسابقه خوبی بود و استقلال خوزستان شروع خوبی داشت اما متاسفانه ما حمله كردیم و حریف روی دو موقعیت برنده بازی شد.

وی افزود: در بازی با ذوبآهن روز استقلال نبود و با احترام به حریف باید بگویم تیم برتر میدان ما بودیم و آنها با خوششانسی سه امتیاز را به دست آوردند.

هافبک هجومی استقلال خوزستان درباره اینكه به جز بدشانسی آیا شرایط روحی و روانی تیم به خاطر مشكلات مالی در این نتیجهگیری دخیل بوده یا نه؟ گفت: به هرحال ما قبل از این به سرمربی تیم قول داده بودیم كه این بازیها را با قدرت جلو ببریم و تا بعد از سه بازی پیش رو صحبتی نكنیم. با این حال بدون شك به جز بدشانسی این مسائل هم میتواند تاثیر گذار باشد.

وی افزود: امیدوارم هرچه زودتر مشكلات استقلال خوزستان حل شود چون شک نكنید این تیم شرایطی به مراتب بهتر از سال گذشته دارد و اگر اوضاع درست شود این مسئله را ثابت خواهیم كرد.

عاشوری با اعلام اینكه فعلا تمرینات تعطیل است و منتظر اعلام باشگاه برای شروع كار هستند در مورد عملی شدن قول و قرارهای باشگاه برای حل مشكلات مالی اظهار داشت: فعلا كه هیچ خبری نیست و قرار شده است بعد از چند روز استراحت با ما تماس بگیرند تا دوباره سر تمرینات حاضر شویم. به هرحال اگر هر تصمیمی باشد ما تابع جمع هستیم و آن موقع معلوم میشود كار چطور پیش خواهد رفت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی