نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟
۰
سه‌شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه برای محرم نویدکیا برنامه دارد و از وی قطعا در زمینه فوتبالی باشگاه استفاده خواهد شد، درباره وضعیت هادی عقیلی مدافع این تیم توضیحاتی داد.

طاهری: برای نویدکیا برنامه داریم

به گزارش خبرورزشی: محسن طاهری درباره وضعیت محرم نویدکیا بعد از خداحافظی از فوتبال و اینکه چرا باشگاه برای وی بازی خداحافظی برگزار نکرده است، گفت: ما برای نویدکیا برنامه داریم. باید برای بازیهایی که میخواهیم برگزار کنیم با خود محرم تعامل کنیم تا یک مسابقه در شان و منزلتش در نظر بگیریم.

وی درباره اینکه آیا باشگاه زمان خاصی را برای برگزاری بازی خداحافظی در نظر گرفته است یا خیر؟ تاکید کرد: صحبتهای کلی برای برگزاری بازی بوده است ولی درباره جزئیات و زمان آن تصمیمی نگرفتهایم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سئوال که «آیا با محرم نویدکیا در ارتباط هستید؟» تصریح کرد: خیر؛ نویدکیا دوست دارد الان استراحت کند ولی قطعا از وی در زمینه فوتبالی استفاده می کنیم.

طاهری در ادامه درباره وضعیت هادی عقیلی مدافع سپاهان که از این تیم کنار گذاشته شده و بلاتکلیف است، گفت: ما به همه ورزشکارانی که برای سپاهان و تیم ملی زحمت کشیدهاند ارادت داریم ولی عقیلی شرایط خاصی دارد. اینجا بحث کادر فنی مطرح بود. به رغم میل باطنی، پرونده عقیلی پیش از حضور من به عنوان مدیرعامل در باشگاه و با شکایت خودش به کمیته انضباطی ارجاع شده است. در حال حاضر پرونده در کمیته انضباطی فدراسیون است و باید دید چه میشود.

وی درباره اینکه آیا تلاشی برای مذاکره با هادی عقیلی و صحبت با وی صورت گرفته است یا خیر؟ اظهار کرد: خیر، وقتی دیدم عقیلی به کمیته انضباطی شکایت کرده و این پروسه را پیش رفته است، کاری نکردم. به هر حال هر فردی شرایط خودش را دارد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پایان با اشاره به افتتاح ورزشگاه نقش جهان و دلیل انتخاب دو تیم امید برای افتتاح این ورزشگاه، گفت: قرار بود از همان اول یک تیم خارجی برای افتتاح ورزشگاه به اصفهان بیاید ولی چون زمان افتتاح تغییر کرد، شرایط حضور تیم خارجی مهیا نشد. در نهایت بعد از تصمیم گیری مسئولان مقرر شد با حضور تیمهای داخلی این ورزشگاه افتتاح شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی