نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۲
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

اولی هوینس سرانجام مجدداً به باشگاه بایرن مونیخ برگشت تا رئیس این باشگاه شود.

بازگشت هوینس به صندلی ریاست بایرن

همانطور که از قبل اعلام شده بود، اولی هوینس، ستاره پیشین فوتبال آلمان با تمام شدن دوره مجازاتش به خاطر تخلف مالیاتی دوباره به مسند ریاست باشگاه بایرن مونیخ برگشت.

 

هوینس سال 2014 به دلیل خودداری از پرداخت مبلغ واقعی مالیات باشگاه بایرن مونیخ به دو سال حبس محکوم شد که بخشی از آن را در زندان سپری کرد و بخشی دیگر از مجازاتش را در غالب امور عامالمنفعه انجام داد.

 

هوینس 64 ساله اما با تمام شدن دوره مجازاتش دوباره برای ریاست باشگاه نامزد شد و شب گذشته نیز در مجمع سالانه باشگاه بایرن مونیخ بدون هیچ رقیبی و با رأی اکثر اعضا دوباره رئیس باواریاییها شد و جای کارل هاینتس هاپفنر را گرفت.

 

وی در این مجمع به اعضای باشگاه بایرن مونیخ گفت: «من مایلم از شما تشکر کنم و قول میدهم که شما را سرافکنده نکنم. میخواهم حلقه اتصالی میان اعضا و باشگاه و بین هیئت ناظر و هیئت مدیره باشم. همچنین میخواهم اینجا به همه کارمندان، بازیکنان و مربیان خدمت کنم. من بیصبرانه منتظر کار کردن با اعضای باشگاه هستم. اگر در کنار هم بمانیم، حریفان کار آسانی برای غلبه بر ما نخواهند داشت.»

 

هوینس افزود: «راسنبال اشپورت لایپزیگ الان یک رقیب دیگر است که بعد از بورسیا دورتموند میتواند ما را به چالش بکشد. راستش را بخواهید در چند سال گذشته واقعاً تیمی نبوده که بتواند ما را خشمگین کند و به چالش بکشد. ما باید انگیزهمان را حفظ کنیم و این تمام چیزی است که میخواهم بگویم.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی