نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

شاید برای شما جالب باشد که بدانید کدامیک از ستارگان دنیای ورزش در دنیای مجازی بیش از همه فعال هستند.

شاخ‌های مجازی!

توئيتر؛ شبكه اجتماعي كه در اروپا طرفداران بسياري دارد بيش از همه دنيا. همين باعث شده تا ستارگان و باشگاههاي ورزشي قاره سبز در كنار فعاليت در شبكههايي همچون اينستاگرام و فيسبوك، فعاليت ويژهاي در توئيتر داشته باشند. اگر ميخواهيد از ركوردداران ورزشي توئيتر در سال 2016 باخبر شويد، اين مطلب را بخوانيد.

 

لسترسيتي سلطان توئيتر

لستر فصل گذشته نه تنها در ليگ برتر تاريخسازي كرد بلكه ركورد توئيتر را نيز به خود اختصاص داد. درست تاريخ 2 مي بود كه پس از تساوي تاتنهام و چلسي، باشگاه لسترسيتي در صفحه رسمي توئيتر خود خبر قهرماني آنها در ليگ برتر را منتشر كرد. پستي كه نزديك به 400 هزار بازنشر يا ريتوئيت داشت تا فاتح ركورد سال 2016 شود.

 

مرگ محمدعلي كلي

شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد محمدعلي كلي نيز توئيتر رسمي داشت. در تاريخ 4 ژوئن خبر درگذشت كلي در صفحهاش به اشتراك گذاشته شد تا در همان ساعتهاي اوليه، بيش از 256 هزار كاربر آن را بازنشر كنند.

 

انتقال زلاتان به يونايتد

روزي كه زلاتان ايبراهيموويچ انتقالش به منچستريونايتد را تأييد كرد، نه تنها رسانههاي خبري بلكه شبكههاي اجتماعي هم غافلگير شدند. «زمان آن رسيد كه بگذاريم مردم بدانند. مقصد بعدي من منچستريونايتد است.» همين متن از ايبرا كافي بود تا توئيتر را منفجر كند و بيش از 221 هزار بازنشر داشته باشد.

 

ويدئوي قهرماني لستر

همان زمان كه تاتنهام با چلسي مساوي كرد، بازيكنان لستر در خانه جيمي واردي مشغول تماشاي اين بازي بودند. كريستين فوكس ويدئوي 30 ثانيهاي از جشن بازيكنان لستر در آن لحظه منتشر كرد كه در بين كليپها ركورد بيشترين بازنشر را به خود اختصاص داد.

 

خداحافظي مارشاون لينچ

مارشاون لينچ ستاره تيم راگبي سياتل در تاريخ 7 مي رسماً خبر خداحافظياش را در توئيتر اعلام كرد. او عكسي به اشتراك گذاشت كه كفشهايش به سيم برق آويزان بود و ايده خلاقانهاش باعث شد پستش نزديك به 205 هزار مرتبه ريتوئيت شود.

 

برايانت و حذف ليكرز

كوبي برايانت ستاره سابق باشگاه لسآنجلس ليكرز بعد از حذف اين تيم در مرحله گروهي رقابتهاي NBA با انتشار متني در توئيتر خبر خداحافظياش را تأييد كرد. متني كه 204 هزار بار بازنشر داده شد.

 

تصميم مك گرگور براي خداحافظي

كونور مك گرگور ستاره مسابقات رزمي موسوم به UFC در تاريخ 19 آوريل متني را در صفحه توئيترش منتشر كرد و از تصميمش براي خداحافظي در جواني خبر داد. او اگرچه خداحافظي نكرد اما همان پستش نزديك به 162 هزار بازنشر داشت.

 

باز هم زلاتان

زلاتان قبل از اينكه با خبر پيوستنش به يونايتد توئيتر را منفجر كند، در زمان جدايي از پاريسنژرمن هم چنين اتفاقي را تجربه كرده بود. توئيت معروف «مثل يك شاه به پاريس آمدم و مثل يك اسطوره اينجا را ترك كردم» با 134 بازنشر همراه بود.

 

اونيل احساسي

شكيل اونيل نشان داد لزوماً همه پستها نبايد مربوط به ورزش باشد تا بيشترين بازنشر را داشته باشد. او با انتشار متني احساسي با مضمون «اگر تو احساس تنهايي ميكني و به آيينه خيره ميشوي، دو بخش از خودت را ميبيني؛ آنچه كه هستي و آنچه ميخواهي باشي.» همين پست نزديك به 118 هزار مرتبه ريتوئيت شد.

 

كريس هم هست

كريستيانو رونالدو هم خودش را به فهرست ركوردشكنان توئيتر در سال 2016 رساند. او با انتشار عكس قهرماني پرتغال در يورو 2016 توانست نزديك به 200 هزار لايك جمع كند و 112 هزار بازنشر را به خود اختصاص دهد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی