۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

جورجينا رودريگس حالا به عنوان نامزد جديد كريس رونالدو شناخته مي‌شود و البته از آنجايي كه دختري از يك خانواده متوسط و معمولي است، اطلاعات زيادي در موردش وجود ندارد.

از پيغام تبريك به ايرينا تا كاريابی برای نامزد جديدش

اينطور به نظر ميرسد كه كريستيانو رونالدو و نامزد جديدش جورجينا رودريگس روزهاي خوبي را با هم سپري ميكنند و جورجينا جايگاه ويژهاي براي خودش در قلب ستاره پرتغالي باز كرده. طبق گزارش منتشره در روزنامه «ال اسپانيول» اين دختر جوان اخيراً از محل كارش كه بوتيك گوچي در مركز شهر مادريد بود اخراج شده و دليل اين ماجرا هم اين بوده كه بعد از افشا شدن ارتباط كريس با او، دائما پاپاراتزيها و خبرنگاران در محل كار او تجمع ميكردند و به دنبال شكار عكس يا خبري از او بودند و همين موضوع باعث ناراحتي و خشم مديران اين فروشگاه و در نتيجه اخراج جورجينا شده است.

 

بعد از آنكه كريس از اين ماجرا مطلع شده، خيلي سريع با بهرهگيري از ارتباطاتش، به دنبال يافتن كار جديدي براي جورجينا برآمده تا نامزدش سريع به كار مشغول شود. حالا جورجيناي جوان در بوتيك پرادا در مركز خريد كورته اينگلس شهر مادريد مشغول به كار شده است. كريس ارتباط خيلي خوبي با مسئولان برند پرادا دارد و يكي از مشتريان پروپاقرص اين برند به حساب ميآيد و با استفاده از همين ارتباط خوب، خيلي سريع نامزدش را به دنياي كار بازگردانده.

 

جورجينا رودريگس حالا به عنوان نامزد جديد كريس رونالدو شناخته ميشود و البته از آنجايي كه دختري از يك خانواده متوسط و معمولي است، اطلاعات زيادي در موردش وجود ندارد. خود او هم تلاش ميكند تا حد امكان، حريم خصوصياش را حفظ كند. حتي صفحه اينستاگرام او نيز به روي عموم بسته است. تنها اطلاعات موجود در مورد جورجينا اين است كه او ساكن مادريد است و دوران كودكياش را در منطقه خاكا، در اوئكاي اسپانيا سپري كرده.

 

كريس و نامزد جديدش 10 سال با هم تفاوت سني دارند كه بعيد به نظر ميرسد كه مشكلي جدي باشد. آنها اخيراً با هم به كنسرت جاستين بيبر رفتند و در ديزنيلند پاريس هم با هم ديده شدهاند.

 

پيغام تبريك كريس به ايرينا به خاطر مادر شدن قريبالوقوعش

ايرينا شايك، مدل سرشناس روس حدود 5 سال نامزد رونالدو بود و اين دو در ژانويه سال 2015 در پي بروز اختلافاتي از هم جدا شدند.

 

ايرينا چندي بعد از جدايي از كريس، با بردلي كوپر، بازيگر سرشناس هاليوودي نامزد كرد و در هفتههاي اخير خبر بارداري او منتشر شده. خيليها ميگفتند كه اين جدايي با دلخوري آنها از هم صورت گرفت. طبق گزارش منتشره در دن بالون روسا، كريس بعد از اطلاع از بارداري ايرينا كه خبرش بعد از برگزاري يك مراسم مد معروف، تأييد شد، دلخوريها را كنار گذاشته و به ايرينا پيغام تبريك داده است. البته نه ايرينا و نه بردلي كوپر اين خبر را تأييد نكردهاند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی