۰ نفر
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶

آتیلا حجازی می‌گوید ناراحتی منصوریان به عنوان سرمربی استقلال از همه هواداران بیشتر است اگر هم کسی به سرمربی استقلال انتقاد می‌کند از سر دلسوزی است. گفت‌وگوی تک پسر اسطوره آبی را با خبرورزشی بخوانید.

چیزی به اسم جشن و کیک تولد نداریم

اخیراً از استقلال انتقاد کردهاید، به نظر کاسه صبر شما هم لبریز شده؟

وقتی من اینقدر ناراحت و عصبی هستم یقین داشته باشید منصوریان چند برابر من و بقیه ناراحت است و تلاشش را انجام میدهد تا شرایط را سامان دهد. عملکرد تعداد زیادی از بازیکنان تیم کمتر از توان آنها بوده است. دلیل کاهش کارایی بازیکنان چیست؟ آیا شرح وظایفشان ایراد دارد؟ آیا بد تمرین میکنند یا تاکتیک لحاظ شده مغایر با تواناییهایشان است؟ نمیتوانم بگویم همه نفرات دارند کمکاری میکنند چون آبرویشان برایشان مهم است. به هر حال این مشکلات باید ریشهیابی و نسبت به رفع آن اقدام شود، گل دومی که استقلال مقابل تراکتورسازی خورد یک فاجعه تاکتیکی بود. هر 11 بازیکن در سمت راست زمین هستند و 4، 5 بازیکن تراکتور در قسمت چپ منتظر دریافت توپ بودند چطور خودمان را توجیه کنیم. وقتی حتی یک بازیکن در کنار 4، 5 بازیکن حریف نیست؟

به منصوریان پیشنهاد شد برای تقویت کادر، مربی خارجی بیاورد اما قبول نکرد.

قبول این پیشنهاد یعنی من ضعف دارم و میپذیرم.

 نظر شما چیست؟

من حتی ایران نیستم که توانسته باشم دو جلسه تمرین را ببینم و درباره جزئیات صحبت کنم. حتی اگر تمرینات عالی باشد خروجی کار در مسابقات نوسان دارد و این مورد تأیید هیچکدام از مربیان و بازیکنان استقلال نیست. شخصاً دوست دارم منصوریان نتیجه بگیرد او دوست و همبازی خودم و شاگرد پدرم بوده و جز محبت چیزی از علیرضا ندیدهام پس خواست قلبیام موفقیت اوست.

در خصوص موضعگیری زمانی، عضو هیأت مدیره استقلال علیه منصوریان چه نظری دارید؟

زمانی بعد از 10، 11 هفته مصاحبه کرد، زمان سرمربیگری پدرم بعد از 3 هفته صدای اعضای هیأت مدیره درآمد که به حجازی تا فلان هفته فرصت میدهیم. به نظرم عضو هیأت مدیره استقلال باید در جلسه خودمانی کلی انتقاد به منصوریان میکرد ولی کار را رسانهای نمیکرد.

 فکر میکنی استقلال از چه زمانی عملکرد موفقیتآمیز داشته باشد؟

با این شرایطی که حالا ایجاد شده نمیتوان امیدوار به کسب قهرمانی در لیگ بود مگر اینکه همه چیز یکدفعه عالی شود!

 در آستانه سالروز تولد ناصر حجازی چه صحبتی دارید؟

با خانواده بزرگ استقلال و پورحیدری همدرد هستیم، پنجشنبه خانواده حجازی مطابق هر پنجشنبه ساعت 11 سر مزار حاضر خواهند شد اما چیزی به اسم جشن و کیک تولد در میان نیست. جمع میشویم و ساعتی دور هم هستیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

به نظر شما کدام‌یک از گزینه‌های زیر رئیس فدراسیون فوتبال خواهد شد؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین