نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدید را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟
۰
پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

برانکو ایوانکوویچ در حالی تیمش را برای برگزاری هفته چهاردهم به اصفهان برده است که امید عالیشاه و علیرضا بیرانوند به دلیل مصدومیت قادر به همراهی سرخپوشان نیستند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در دیدار فردا

با این شرایط اما بازگشت فرشاد احمدزاده بعد از برطرف شدن مصدومیت و همچنین حضور سیدجلال حسینی در آخرین تمرین این تیم بعد از اینکه دو تمرین قبلی سرخپوشان را به دلیل سرماخوردگی از دست داده بود می تواند خبر خوشی باشد.

پرسپولیس البته مطابق 4 دیدار قبلی در این بازی نیز علیرضا بیرانوند را در اختیار نخواهد داشت تا بوژیدار رادوشوویچ همچنان فرصت حضور در ترکیب اصلی این تیم را داشته باشد. بوژیدار در 4 دیدار اخیر خود تنها یک بار دروازه اش را باز شده دیده و در این بازی باید برابر برترین مهاجمان لیگ و حمله ورانی مثل احسان پهلوان، مهدی رجب زاده و مرتضی تبریزی توانایی های خود را به اثبات برساند.

در ترکیب خط دفاعی برانکو ایوانکوویچ خیال تغییرات ندارد و به نظر می رسد سیدجلال حسینی در کنار محمد انصاری، حسین ماهینی و محسن ربیع خواه وظیفه محافظت از دروازه این تیم را برعهده داشته باشند.

در خط میانی اما بزرگترین سرگیجه برای سرمربی کروات سرخپوشان وجود دارد. رضاییان با پاس گل های خود توانسته عملکرد مثبتی حتی در پست وینگر راست به نمایش بگذارد، نوراللهی نیز در دقایق کوتاهی که به میدان رفته در کنار علی علیپور شرایط مثبتی برای این تیم به وجود آورده است. فرشاد احمدزاده نیز به عنوان شماره 10 این تیم بعد از یک بازی غیبت به دلیل مصدومیت شرایط حضور در ترکیب را به دست آورده و بعید به نظر می رسد برانکو ایوانکوویچ قصد نیمکت نشین کردن این هافبک تکنیکی و پاسور را داشته باشد.

با تمام این اوصاف به نظر می رسد کامیابی نیا در کنار محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده و رامین رضاییان خط میانی این تیم را تشکیل دهند و در خط حمله نیز وظیفه گلزنی برعهده وحید امیری و مهدی طارمی گذاشته شود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

بوژیدار رادوشوویچ، حسین ماهینی، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، رامین رضاییان، مهدی طارمی و وحید امیری

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدید را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی