۰ نفر
یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۹

تيم واليبال بانك سرمايه با شكست تيم مدعي دانشگاه آزاد در هفته سوم رقابت‌هاي ليگ برتر با نهمين امتياز به صدرنشيني‌‌اش در جدول رده‌بندي تداوم بخشيد.

شعبانيان: برای قهرمانی مي‌جنگيم

به گزارش خبرورزشی این تیم كه در آستانه فصل جدید تشكیل شد با جذب مهرههای تأثیرگذار ملیپوش تیمی خوب را روانه مسابقات كرد و تاكنون هم با هدایت میترا شعبانیان توانسته است لیگ را با برد پیش ببرد. هر چند كه آنها در هفته چهارم یك رقابت سخت مقابل تیم ذوبآهن پیشرو دارند. دیداری كه سرمربی تیم درباره آن میگوید: «نماینده اصفهان با توجه به نتایجی كه مقابل پارسه تهران و دانشگاه آزاد گرفته است مشخص است تیمی مدعی خواهد بود. پس باید با تمام قدرت برابرشان ظاهر شویم.»

* از فصل جدید لیگ برتر بگویید؟

به نظرم در سه هفته گذشته لیگ بازیهای خوبی را شاهد بودیم. هر چند كه خیلی از تیمها هنوز بازی واقعیشان را به نمایش نگذاشتند. مهرهها بین 4 تیم پخش شدهاند و برعكس فصل گذشته كه هم تعداد تیمها كمتر بودند و تنها دو تیم مهرهدار بودند امسال شاهد وضعیت بهتری هستیم. سایپا هم با گرفتن بازیكنان غیربومی توانسته است تیم قدرتمندی شود و هر هفته بهتر از بازی قبلیاش به میدان بیاید.

* از تیم خودتان بگویید. از شرایط خود راضی هستید؟

بله، تیم خوبی را تشكیل دادهایم و با وجود جابجایی برنامهها بهخاطر تیم ملی. ولی مقابل دانشگاه آزاد هم بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. در تیم بانك سرمایه برعكس آنچه گفته میشود تنها سه ملیپوش داریم. ضمن اینكه بازیكنانی بودند كه مدتها بود نیمكتنشین بودند یا دو، سه سالی بود كه جایی بازی نكرده بودند. ولی در كل باید گفت بازیكنان فنی خوبی گردهم آمدهاند.

*نظرتان راجع به بازی هفته چهارم و ذوبآهن چیست؟

تیم قدرتمندی كه نتایج خوبی تا به اینجای كار گرفته است و به نظر من برد مقابل تیمهایی چون پارسه و دانشگاه آزاد نشان از قدرتمند بودن این تیم است. پس بالطبع مسابقه سختی پیشرو داریم.

*به نظر شما ایران به رقابتهای جهانی صعود میكند؟

مسلماً صعود در حال حاضر و در اولین حضور سخت به نظر میآید و توقعی هم نباید داشت. ولی با نگاه به اردونشینان میتوان مشاهده كرد كه مهرهها مشخص است. مایدا باید بازیهای لیگ را از نزدیك ببیند یا حدقل فیلمهای آن را ارزیابی كند. چراكه مهرههای دیگری هم هستند كه دیده نشدهاند. به هر حال كار تیم ملی برای صعود به دور نهایی جهانی بسیار سخت و بعید است.

 *از گروه اول كه صعود میكنیم؟

مسلماً در بین تیمهای نپال، سریلانكا و هند تیم ملی كشورمان با سابقه بازیهای قبلی صعود میكند اما در دور بعدی بازیها سختتر میشود.

*شانس قهرمانی لیگ برتر را به چه تیمی میدهید؟

نمیتوان پیشبینی كرد. تیمها هنوز صد درصد نشدهاند. ولی آنچه درباره تیم خودم میتوانم بگویم این است كه با تمام وجود برای قهرمانی تلاش میكنیم. در اینجا باید از مسئولان باشگاه بانك سرمایه هم تشكر كنم كه با نگاه حرفهای به والیبال بانوان نگاه میكنند و امیدوارم این حمایتها ادامه داشته باشد و سال آینده با تشكیل تیمهای نوجوانان و جوانان بتوانیم پشتوانهای برای بزرگسالان داشته باشیم. 

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __