۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

علیرضا منصوریان رسما از علی دایی درخواست کرده موافقت کند دیدار استقلال و نفت تهران در جام حذفی در ورزشگاه آزادی برگزارشود.

پاسخ تند دایی به درخواست عجیب سرمربی استقلال

سرمربی استقلال می گوید: پیشنهاد دادیم با توجه به اینکه علی دایی هم از زمین تختی گلایه کرده بازی فردا در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

منصوریان در مورد اینکه سال گذشته به همراه نفت بازیهای خانگیاش را در ورزشگاه تختی برگزار کرده و اینکه شناخت او از زمین تختی چقدر به او کمک خواهد کرد، گفت: ما فعلا به سهمیه آسیا نگاه نمیکنیم و هدفمان نفت است که از آن عبور کنیم تا به برنده سایپا و سپاهان بخوریم. در مورد لیگ و اتفاقات چند روز گذشته ناامید نیستم، به بچهها گفتم که خودمان را ببینیم و کاری به نتایج دیگران نداشته باشیم.

وی با اشاره به زمین تختی عنوان کرد: امروز نامهای به فدراسیون فوتبال ارسال کرده و شب گذشته هم با شهریاری رئیس باشگاه نفت صحبت کردم، دنبال علی دایی هم بودم که او را پیدا نکردم. ما پیشنهاد دادیم با توجه به اینکه علی دایی هم از زمین تختی گلایه کرده بازی فردا در آزادی برگزار شود. اگر دایی با پیشنهاد ما موافقت کند سود بلیت فروشی هم برای باشگاه نفت خواهد بود. اگر بازی در ورزشگاه تختی برگزار شود شاید تنها 10 هزار نفر در ورزشگاه حضور پیدا کنند، اما شاید با حضور در ورزشگاه آزادی تماشاگران زیادی به ورزشگاه بیایند. از زمین ورزشگاه تختی نمیتوان نمایش تیکیتاکا و بازی جذاب را شاهد باشیم.

پاسخ دایی به منصوریان

سرمربی نفت تهران در نشست خبری امروز پاسخ تندی به سرمربی  استقلال را داد.

علیرضا منصوریان امروز در نشست خبری پیش از بازی با نفت اعلام کرد که قصد دارد رضایت علی دایی را بگیرد تا در صورت امکان، بازی تیم های استقلال و نفت در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی برگزار شود تا دو تیم بتوانند فوتبال با کیفیت تری به نمایش بگذارند.

علی دایی امروز در نشست خبری پیش از بازی با استقلال گفت: ما در لیگی بازی می کنیم که به آن حرفه ای می گوییم. خیلی ها می توانند درخواست بدهند که بازی کجا برگزار شود ولی ما میزبانیم. مگر منصوریان رئیس سازمان لیگ است که درباره چمن صحبت می کند؟ ما از اول فصل در این چمن بازی کرده ایم و این مسئله را باید با سازمان لیگ مطرح کنند نه با ما. شما فکر می کنید یک روز قبل از بازی می شود چنین کاری کرد؟ منصوریان نظر خودش را گفته و دوست دارد در زمین آزادی بازی کند. ما هم اگر مهمان بودیم با شوق زیاد به آزادی می رفتیم. ما میزبان هستیم و باید حرمت ها را نگاه داریم. هیچ جای دنیا نمی بینیم که تیمی یک روز قبل از بازی بگوید" بیاید در زمین ما بازی کنید." چنین چیزی معقول نیست. باید بیایند و با باشگاه نفت صحبت کنند.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی