۰ نفر
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۱

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: با تیمی بازی داریم که فولاد خوزستان و مدافع عنوان قهرمانی را حذف کرده است.

می توانستیم یکی از ۱۰ فوتبال برتر دنیا باشیم

امیر قلعهنویی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل نفت و گاز گچساران اظهار داشت: از مسئولان شهرستان تشکر میکنم. خوشحالم که به چنین شهر خوبی آمدم. فکر میکنم اینجا با تبریز حدود 27 درجه اختلاف دما دارد. 

وی با اشاره به بازی فردا مقابل گچساران افزود: با تیمی بازی داریم که با آقای یزدی و افشین کمایی در استقلال اهواز با هم بودیم و در لیگ برتر 2 تیم فولاد خوزستان و مدافع قهرمانی را حذف کرده است.

وی گفت: تیم نفت و گاز یقیناً تیم خیلی خوبی است و ما بازی سختی مقابل این تیم داریم. امیدوارم در این بازی نیز خوب و منطقی کار کنیم و از این مرحله عبور کنیم. با این تیم آشنا هستیم. 2 بازی جام حذفی و یک بازی لیگ دسته دوم این تیم را آنالیز کردیم. نفت و گاز تیم خوب، جوان و دونده است. ما هم جام حذفی را مانند لیگ برتر میدانیم و با تمام قوا در آن حاضر میشویم. بازی این تیم مقابل فولاد را دیدم که این تیم 120 دقیقه خوب و با برنامه بازی میکرد و صعودش به مراحل بالا از روی شانس نیست.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص اینکه او مقابل داریوش یزدی قرار خواهد گرفت که روزی در کنار وی در کادر فنی استقلال اهواز حضور داشت، افزود: یزدی در موقع بازی مدافع بود اما مدافع خیلی خوش فکری بود. نتایج کنونی تیم نفت و گاز هم از هوش یزدی نشأت میگیرد. بازی سختی مقابل تیم یزدی و کمایی داریم. افشین کمایی هم از هافبکهای خوب فوتبال ما بود که به حقش نرسید. او حتی از استقلال تهران هم پیشنهاد داشت. در کل تیم نفت و گاز مجموعه خوب، جوان و انرژیکی را دور هم جمع کرده است. یزدی حتی یکماه به تمرینات استقلال تهران میآمد و از تمرینات نوتبرداری میکرد. تیم نفتوگاز نظم دفاعی خوبی دارد و هم در ضد حملات و حملات بسیار سریع کار میکند. ما باید تلاش کنیم فضا را از حریف بگیریم.

قلعهنویی در خصوص وضعیت سروش رفیعی و ماندن و رفتن او از تراکتورسازی خاطرنشان کرد: رفیعی هم در این بازی و هم مقابل بازی در نفت تهران محروم است. آخرین باری که با او صحبت کردم او علاقهمند بود به خاطر مردم و طرفدار آذری در ایران برای تراکتورسازی بازی کند اما باید شرایط فراهم باشد.

وی با تشکر از مسئولان هیئت فوتبال گچساران خاطرنشان کرد: همه در این شهر به ما محبت داشتند. محل تمرین در اختیار ما قرار دادند و نیروی انتظامی هم به ما بسیار لطف داشت.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص حواشی ایجاد شده درباره مردم آذربایجان شرقی عنوان کرد: همه ایران سرای ما است و ما باید به ایرانی بودن خودمان افتخار کنیم. من سر ایران و ایرانی 10 سال است که با یک برنامه مشکل دارم. ایرانیها چه از نظر هوش، استعداد، تیپ و قیافه جزو نژادهای خوب محسوب میشوند. اگر سختافزار لازم در کشور ما وجود داشت مطمئناً در فوتبال جزو 10 کشور برتر بودیم. مخلص همه ایرانیها هستم و فرق بین ترک، کرد و قشقایی هم وجود ندارد. ایران 12 هزار سال قدمت دارد و همه باید به کشورمان افتخار کنیم.

وی در ادامه با گلایه از وضعیت زمینهای کشورمان تصریح کرد: ما سعی کردیم در هر شرایطی حتی بازی با ملوان در انزلی آمادگی خود را حفظ کنیم. 15 سال است که میگویم زمینها را باید درست کنیم. ما که نمیتوانیم استادیوم بسازیم. همین شهر گچساران آب و هوای بهشتی دارد و به این شهر، شهر آب و آتش میگویند. این شهر میادین گاز و نفتی زیادی دارد. باید به زیرساختها اهمیت داده شود. ما نمیگوییم که سیستم گرمایشی در چمن تعبیه کنند بلکه فقط زمینها چمنهای خوبی داشته باشد. باید در هر مترمربع حداقل 80 گرم بذر بریزیم. البته به بچهها گفتم و زمین چمن بازی فردا را دیدند و گفتند شرایط خوب است. 

 

وی درباره پرسش خبرنگاری در خصوص ایمان موسوی بازیکن گچسارانی پیشین استقلال که شاگرد قلعهنویی بوده است، گفت: موسوی بازیکن خیلی خوبی است و وقتی که او را به استقلال آوردیم جهش خوبی داشت اما متأسفانه اسیر یکسری بازیهایی شد که به ایمان لطمه زد. حتی پرویز مظلومی و کریم بوستانی هم در همین باره با من تماس گرفتند و من حقیقت را به آنها گفتم. اگر فکر و ذکر او فقط به روی بازی بود الان جزو 3، 4 فوروارد برتر ایران بود. او هم از نظر سرعت، تکنیک و شم گلزنی استعداد بالایی دارد اما حیف که اسیر بازیهای یکسری آدمها شد که از او استفاده کردند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص شرایط تیمش در لیگ برتر و در پاسخ به سوال خبرنگاری که چرا تراکتورسازی در این چند هفته افت کرده است، بیان کرد: ما فقط یک بازی آن هم جلو سایپا خیلی بد بودیم که حقمان باخت بود. من همیشه واقعیتها را میگویم. مقابل تیم پدیده گل بدی خوردیم و موقعیتهای زیادی را هم خراب کردیم. در بازی قبل هم در حد و اندازههای تراکتورسازی نبودیم اما حقمان باخت نبود. این را هم قبول ندارم که در خانه بد نتیجه میگیریم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین