نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟
۰
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۴
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

شکست صدرنشینان به‌ دست نماینده‌های اصفهان باعث شد تا جذابیت در صدر جدول به اوج خود برسد و تنور رقابت میان مدعیان داغ‌تر از همیشه شود. غرش نصف جهان در روزهای پایانی نیم‌فصل نه تنها باعث شد تا امیدها نزد طرفداران این دو تیم برای بازگشت به روزهای اوج بیشتر شود، بلکه مانع بیشتر شدن فاصله پرسپولیس و تراکتور با سایر مدعیان شد. به مرور برترین های هفته چهاردهم پرداخته ایم.

اینفوگرافی| تیم منتخب هفته چهاردهم لیگ برتر

چهره هفته: ساسان انصاری

آقای گل لیگ برتر با گلزنی در دربی خوزستان نه تنها اختلافش با سایر مدعیان آقای گلی را بیشتر کرد بلکه با گلزنی در هفت بازی متوالی لیگ برتر، رکورد گلزنیهای فرهاد مجیدی با پیراهن استقلال را شکست تا از این پس نام خود را در کتاب تاریخ لیگ به ثبت برساند. ساسان که جداییاش از پرسپولیس و بازگشت به فولاد هم باعث نجات خودش هم نجات فولاد شد، با ادامه این روند قطعاً میتواند به پیراهن تیم ملی رسیده و شانس حضور در جامجهانی 2018 را پیدا کند. ساسان انصاری قطعاً نیمفصل نخست لیگ شانزدهم را هیچگاه فراموش نخواهد کرد چون هم سقوط را تجربه کرد، هم صعود را.

 

بازیکن هفته: احسان پهلوان

نمایش دیدنی این بازیکن در میانه میدان ذوبآهن، تمام تفاوتها را رقم زد تا پرسپولیس با اولین شکست فصل روبهرو شده و طلسم ناکامیهایش برابر ذوبآهن ادامه داشته باشد. احسان پهلوان با وجود سن کمی که دارد، به قدری پخته و بالغ در میانه میدان تیمش بازی میکند که همین نمایش باعث میشود تا ذوبیها با اطمینان خاطر بیشتری به برد برابر رقبای خود بیندیشند. بازی خوب پهلوان با گل دیدنی و سه امتیازی او برابر پرسپولیس توأم شد تا این بازیکن بیشتر از همیشه نام خود را بر سر زبانها بیندازد. فوتبال ایران به چنین بازیکنان فانتزیباز و تکنیکی و باهوشی نیاز دارد و قطعاً با ادامه این روند احسان میتواند آینده درخشانی برای خود رقم بزند.

 

مربی هفته: عبدا... ویسی

بعد از برد هفته قبل برابر صبا، شاگردانش را در اوج آمادگی روحی و روانی به تبریز برد و توانست اولین باخت فصل را به تراکتورسازی تحمیل کند تا به صورت کامل از زیر بار انتقادات و حواشی خارج شود. عبدا... که همواره سابقه خوبی در تقابل با امیر قلعهنویی و تیمهایش داشت، این بار هم با شناخت کامل از تفکرات سرمربی تراکتور توانست به خوبی از ضعفهای تیم پرستاره تبریزی عبور کرده و با ثبت دومین برد متوالی زمینه اوجگیری زردپوشان را فراهم کند. با این برد سپاهان ویسی نه تنها چهره یک مدعی به خود گرفت بلکه نشان داد توانایی رسیدن به نتایج غیر قابل پیشبینی را دارد.

 

تیم منتخب هفته چهاردهم:

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی