نظرسنجی

نظر شما درباره ادامه همکاری با کی‌روش در تیم ملی؟

بازیکنان استقلال خیلی زود منصور را فراموش کردند

به گزارش روزنامه خبرورزشی، فریده شجاعی همسر مرحوم پورحیدری هم از این موضوع خیلی ناراحت بود و در گفتوگویی که با همکارمان داشت، این ناراحتی را ابراز کرد.

 خانم شجاعی، در مراسم چهلم منصورخان همه آمدند جز بازیکنان!

اشکالی ندارد. حتماً کار داشتند یا فراموش کرده بودند! من زیاد به این مسائل فکر نمیکردم و خود طرفداران استقلالی از این مسئله گله میکردند.

 اما ساعت تمرین به خاطر مراسم تغییر کرد!

متأسفانه شنیدم که آقای منصوریان این کار را انجام دادهاند. من از آقای منصوریان گلهمندم. یعنی واقعاً نمیشد بازیکنان را با یک اتوبوس بر سر مزار میآورد و از آنجا هم به تمرین میبردند؟ انگار خیلی زود بازیکنان منصور را فراموش کردهاند. البته مهدی رحمتی عزیز و خود آقای منصوریان آمدند ولی...

 مراسم روز چهلم را باشگاه برگزار کرد؟

نخیر. بعد از مراسم تشییع جنازه همه مراسم را خودمان برگزار کردیم. حتی از باشگاه درخواست کردم یک مداح برای مراسم چهلم بفرستند که گفتند باید پولش را خودتان بدهید. این هیچ ارزشی ندارد. انگار منصور خیلی استقلالی نبوده!

 منصورخان زحمات زیادی برای باشگاه استقلال کشید!

منصور هرچه داشت در اختیار استقلال گذاشت. لااقل بچههای قدیمیتر مطبوعات میدانند منصور برای استقلال و حتی فوتبال ملی چه زحماتی کشید. 5 دقیقه آمدن و رفتن خیلی زمان نمیبرد. جا دارد از زحمات وزیر ورزش تشکر کنم. آقای احمدی به نمایندگی از وزیر آمدند و رفتند. همین موضوع ارزش زیادی برای ما دارد.

 صحبت خاصی ندارید؟

نه فقط از طرفداران پرسپولیس هم خیلی تشکر میکنم. از آنها توقع نداشتم اینگونه در همه مراسم سنگ تمام بگذارند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها