۰ نفر
سه‌شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۲

فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش برابر ذوب‌‌آهن در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: این بازی از چند جنبه برای ما حائز اهمیت است و به دنبال این هستیم که در ادامه روند رو به جلویمان گامی بلند برداریم و به نیمه نهایی برسیم.

کمالوند: می‌خواهیم گامی بلند برداریم

ی افزود: برای من بسیار مهم است که 2 تیم از تبریز در مرحله نیمه نهایی حضور داشته باشند که این میتواند افتخار بزرگی برای آذربایجان باشد. فردا تلاش میکنیم تیم قدرتمند ذوبآهن را شکست دهیم. این بازی برای آذربایجان مهم است. اگر برنده شویم از همین الان همه میدانند که آذربایجان یک فینالیست در جام حذفی خواهد داشت. امیدوارم هواداران اهمیت این دیدار را درک کنند که اگر موفق باشیم شاهد یک دربی خانگی در نیمه نهایی با تراکتورسازی خواهند بود و همچنین یک تیم از این شهر به فینال میرسد.

سرمربی گسترش فولاد اظهار داشت: خوشبختانه برای بازی فردا غایب نداریم و همه آماده هستند. البته یکی دو بازیکن با سرماخوردگی جزیی مواجه هستند که این مشکلی نیست.

کمالوند گفت: بارندگیهایی در 2 هفته اخیر بوده که کار را برای تمرین سخت کرد، اما با تلاش مسئولان توانستیم تمرینات خوبی داشته باشیم.

وی درباره شرایط تیم ذوبآهن عنوان کرد: ذوبآهن تیم خوبی است که نیاز به تعریف ندارد. نتایج اخیر این تیم نشان میدهد که بازی سختی داریم، اما میزبانی و شرایط آب و هوایی میتواند به ما کمک کند. تیم ما همیشه نتایج خوبی مقابل ذوبآهن گرفته است به طوری که در 3 - 4 سال اخیر فقط یک بار شکست خوردهایم و در بازیهای بسیاری نیز برنده بودهایم. این مسئله میتواند روی تیم ما تاثیر روانی مثبت و تیم حریف تاثیر منفی بگذارد.

سرمربی گسترش فولاد تصریح کرد: بازی در دمای منفی 12 درجه کار سختی برای حریفان است و ما امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم با عبور از ذوبآهن یکی از 4 تیم برتر جام حذفی باشیم. تماشای این بازی رایگان است و امیدوارم همه هواداران آذربایجان به ورزشگاه بیایند تا سد محکم ذوبآهن را پشت سر بگذاریم.

وی خاطرنشان کرد: جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد که در آن یا همه چیز را دارید یا هیچ چیز، امیدوارم بازیکنانم اهمیت این دیدار را درک کنند.

سرمربی گسترش فولاد درباره ریکاوری تیمش با توجه به فاصله کم بازیها گفت: فاصله کم زمانی فقط یکی از مشکلات است، مشکل اصلی ما سرمای زیاد است که البته باید کادر پزشکی به خاطر رسیدگی خوبشان به اعضای تیم تشکر کنم. با توجه به آب و هوایی که در تبریز وجود داشته ریکاوری سخت بود به همین دلیل هم 2 روز زودتر به آبادان میرویم تا بتوانیم با شرایط آب و هوایی آنجا وفق پیدا کنیم.

کمالوند اظهار داشت: هر 2 تیم در بازیهای گذشته دیدارهای سختی را داشتند و فکر میکنم بازی فردا برای هر 2 تیم پایاپای باشد. هر تیمی که از موقعیتهایش بهتر استفاده کند میتواند راهی مرحله بعدی شود.

وی در مورد اینکه آیا در این دیدار به بازیکنان ذخیره گسترش میدان میدهد یا از نفرات اصلی استفاده میکند، گفت: فردا با تمام قوا بازی میکنیم و بدون اینکه بخواهیم تقسیم انرژی کنیم به مصاف ذوبآهن خواهیم رفت.

سرمربی تیم گسترش فولاد در پاسخ به این پرسش که آیا استراتژی او پیروزی در 90 دقیقه است یا روی ضربات پنالتی حساب باز کرده است؟ گفت: فوتبال قابل پیشبینی نیست و ما برای هر دو شرایط آمادهایم. سال گذشته جام حذفی را جدی نگرفتیم اما حالا 2 قدم تا فینال فاصله داریم. امیدوارم شرایط به گونهای باشد که پیروز شویم. من مخالف فشردگی بازیها هستم. معتقدم میتوانستیم بازیها را در شرایط بهتری برگزار کنیم و باید یک فکر بهتر برای سالهای آینده کنیم.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
بلیط هواپیما