۰ نفر
سه‌شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰

پیشکسوتان پرسپولیس با ارسال پیامی به وزیر ورزش و جوانان از توجه ویژه سلطانی‌فر به پیشکسوتان و خاک‌خورده‌های فوتبال و ورزش کشور تقدیر و تشکر کردند.

تقدیر پیشکسوتان پرسپولیس از وزیر ورزش

پیشکسوتان پرسپولیس در پی دیدار با وزیر ورزش و جوانان در پیامی که به تایید بسیاری از بزرگان و پبشکسوتان رسیده است، از سلطانیفر تقدیر و تشکر به عمل آوردهاند.
در پیام شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس پرسپولیس آمده است:
وزیر محترم ورزش و جوانان 
جناب آقای سلطانیفر،
با سلام و تحیات
احتراما ضمن تبریک مجدد انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان وزیر ورزش و جوانان که در پی درایت و تصمیم هوشمندانه رئیس جمهور محترم و آرای قاطع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی رخ داد مراتب تقدیر و تشکر خود از توجه ویژه شما به پیشکسوتان و خاکخوردههای فوتبال و ورزش کشور را اعلام میداریم. شما به رغم دغدغهها و مشغلههای فراوانی که در بدو فعالیت در وزارت ورزش و جوانان دارید، پای درد دلهای پیشکشوتان نشسته و نشان دادید که شاهد توجه ویژه به امور مربوط به پیشکسوتان فوتبال و ورزش کشور خواهیم بود. اینکه همچون سالهای گذشته به عنوان فردی ورزش دوست و حال بعنوان وزیر ورزش، قهرمانان دیروز ورزش این مرز و بوم را از یاد نبرده و برایشان احترامی ویژه قائل هستید بسیار ارزشمند بوده و نوع نگاه شما به ورزش و پیشکسوتان می تواند سر منشا تحولاتی در ورزش کشور باشد. تاکید شما بر استفاده از تجارب و پتانسیل پیشکسوتان و بزرگان فوتبال و دیگر رشته های ورزشی و همچنین توجه ویژه به وضعیت کنونی آنها اتفاق مسرت بخشی است. متاسفانه در برخی ادوار شاهد کمتوجهی محض به پیشکسوتان و خاکخوردههای ورزش بوده و کمتر سراغ داشته ایم که در راس سازمان تربیت بدنی یا وزارت ورزش و جوانان شاهد توجه شایسته و ویژه به پیشکسوتان فوتبال و همچنین دیگر رشته های ورزشی باشیم. شما نشان دادید و به ما ثابت کردید که از این پس تنها "پهلوان زنده را عشق نیست" و به پیشکسوتان در زمان حیات شان بها داده شده، توجه میشود و به اموراتشان رسیدگی خواهد شد،نه در زمان ممات.
نیک واقف هستید که بسیاری از پیشکسوتان فوتبال و ورزش کشور مورد بی توجهی و یا کم توجهی قرار گرفته و با مشکلات بسیاری مواجه هستند. بسیار خرسندیم که با حمایت قاطع شما این فراموشی ها به توجه و رفع تنگناهای پیشکسوتان تبدیل خواهد شد و از پس در راستای اهداف عالیه و سیاست گذاری های کلان شما از خاک خوردههای ورزش کشور و توانمندی ها و پتانسیل آنها در راستای پیشرفت همه رشتههای ورزشی به درستی استفاده خواهد شد.
حال ایمان داریم و مطمین هستیم در سایه توکل به خداوند رحمان و رحیم و توجه ویژه جنابعالی شاهد اتفاقات مثبت درباره امورات مربوط به پیشکسوتان خواهیم بود. بر همین اساس ضمن تقدیر و تشکر از جنابعالی از اینکه پای درد و دل های ما نشستید و با نگاه خاص خود به امورات مربوط به پیشکسوتان همه را دلگرم کرده و به آنها قوت قلب دادید بی نهایت سپاسگزاریم.
سلامتی و توفیق روزافزون شما و مجموعه مدیریتی وزارت ورزش و جوانان را از خداوند متعال آرزومندیم و امیدواریم که شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس نیز بتواند در راستای خدمت رسانی به پیشکسوتان برنامه های کوتاهمدت و بلندمدت خود را به سرانجام برساند. ان شاء الله به زودی گزارشی تفصیلی از فعالیتهای انجامشده و برنامههای پیش رو را به جنابعالی ارایه خواهیم کرد و بیصبرانه منتظریم تا با حمایتهای قاطع و هوشمندانه جنابعالی و برنامه ریزی کلان شاهد رفع بسیاری از مشکلات در حوزه مربوط به پیشکسوتان و قهرمانان ورزش کشور باشیم.

و من الله توفیق- اسامی پیشکسوتان پرسپولیس
که این نامه و اطلاعیه به تاییدشان رسیده به شرح ذیل می باشد:
حمید جاسمیان
ابراهیم آشتیانی
فریدون معینی
محمد دستجردی
علیرضا عزیزی
امیر عابدینی
اکبر غمخوار
عباس انصاری فرد
جهانگیر فتاحی
داود میرطوسی
محمد صادقی
یعقوب فاطمی مقدم 
عباس کارگر
حمید درخشان
ضیا عربشاهی
محمدحسن انصاری فرد
رمضان جعفری
روح اله عبادزاده
محمود پازوکی
بهروز سلطانی
پرویز جعفری 
جواد حسن زاده
حسین کاشی نژاد
ناصر محمد خانی
مرتضی فنونی زاده
جمشید شاه محمدی
محمود خوراکچی
سعید نعیم آبادی
منوچهر عبداله نژاد 
حسین رحمتی
مرتضی کرمانی مقدم
محسن عاشوری
حمید صالح زاده 
رحیم یوسفی
کریم باوی
حسن شیر محمدی
مجتبی محرمی 
امیر موسوی نیا
جواد منافی 
محمود کلهر
نادر باقری
بهزاد داداش زاده
نجم الدین بخشی 
علی باغمیشه
بهنام طاهرزاده 
رضا شاهرودی 
محمد برزگر
مهدی تارتار
حسن خانمحمدی
رضا جباری

برچسب‌ها

نظرسنجی

به نظر شما بهترین مربی لیگ برتر چه کسی می‌شود؟

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

به نظر شما بهترین مربی لیگ برتر چه کسی می‌شود؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __