کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، آرای خود را در خصوص تیم‌های لیگ برتری و یک دیدار از جام حذفی صادر کرد.

محرومیت سنگین کمیته انضباطی برای استقلال و تراکتورسازی

 دیدار دو تیم استقلال تهران و پدیده مشهد در هفته چهاردهم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر فحاشی رخ داد. تیم استقلال تهران به پرداخت 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای بازیکن و تیم پرسپولیس

دیدار تیمهای ذوبآهن اصفهان و پرسپولیس تهران در هفته چهاردهم برگزار شد و از سوی کمال کامیابینیا، بازیکن تیم پرسپولیس تهران تخلفاتی مبنی بر بیاحترامی به ناظر بازی در پایان مسابقه رخ داد. وی طبق ماده 66 آییننامه انضباطی به 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تیم پرسپولیس تهران به خاطر پرتاب بطری و سایر اشیا از سوی تماشاگرانش به سمت نیمکت داور در دقیقه 90، باید مبلغ 30 میبلون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

محرومیت برای تماشاگران تیم استقلال تهران

مسابقه تیمهای نفت تهران و استقلال تهران از سری رقابتهای جام حذفی برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور و سرمربی تیم حریف رخ داد. تیم استقلال تهران به یک جلسه از همراهی تماشاگرانش و پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قابل تجدید نظر است)

محمد دانشگر، بازیکن تیم نفت تهران به دلیل توهین و فحاشی به تماشاگران تیم حریف به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 40 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. همچنین تیم نفت تهران به خاطر داشتن 7 بازیکن اخطاری به پرداخت 56 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان

رقابت تیمهای فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان در حالی برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر پرتاب 4 ترقه رخ داد. این تیم به پرداخت 70 میلیون ریال با توجه به سابقه در هفته دهم محکوم شد.

غلامحسین امینیفر، سرپرست تیم صنعت نفت آبادان به دلیل اعتراض مکرر به داور و بیاحترامی به وی که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

گفتنی است، تیم فولاد خوزستان به دلیل دادن شعارهای تحریکآمیز توسط تماشاگرانش باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و به تذکر محکوم شد. در صورت تکرار، جرایم سنگینتری برای این تیم در نظر گرفته میشود. تیم صنعت نفت آبادان هم به خاطر فحاشی تماشاگرانش به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محرومیت یک جلسهای تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز

تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل پرتاب گلولههای برفی به داخل زمین مسابقه در دیدار برابر سپاهان اصفهان و فحاشی به داور بازی به یک جلسه از همراهی در ورزشگاه در اولین دیدار خانگی محروم شدند. این تیم با توجه به سوابق در هفتههای 5، 8، 9، 11 و 12 لیگ برتر به 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قابل تجدید نظر است)

رفع محرومیت بازیکن تیم صنعت نفت آبادان

کمیته انضباطی با ارسال نامهای به باشگاه صنعت نفت آبادان اعلام کرد که با توجه به رضایت باشگاه سایپای البرز، فعالیت رضا نوروزی بلامانع است.

محرومیت بازیکن تیم صبای قم

کمیته انضباطی با ارسال نامهای به باشگاه صبای قم اعلام کرد که محمد باقر صادقی، بازیکن تیم صبای قم تا اطلاع ثانوی و کسب رضایت از همراهی تیم خود و حضور در مسابقات رسمی محروم است.

کلیه آرای فوق قطعی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین