۰
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

دور برگشت ليگ برتر بسكتبال از امروز با جدال مدعيان استارت مي‌خورد.

رقابت صدر جدولی‌ها در ابتدای راه

به گزارش روزنامه خبرورزشی دو تیم بالانشین جدول ردهبندی پتروشیمی بندرامام و شهرداری اراك كه با امتیازات 17 و 16 تیم اول و دوم جدول هستند، برای دومین بار در فصل جاری با هم روبهرو میشوند. با این تفاوت كه این بار مهران شاهینطبع میزبان محمد كساییپور شده است. هر دو مربی مهرههای تعیینكننده ایرانی و خارجی دارند. رویارویی آنها دیدار را پرهیجانتر میكند. دو نسل متفاوت در این دو تیم جمع شدهاند؛ روزبه ارغوان، اوشین ساهاكیان، بهنام یخچالی و محمد جمشیدی برابر حامد سهرابنژاد، حامد آفاق، اصغر كاردوست و آرن داوودی نفراتی هستند كه سالها در اردوی تیم ملی دوشادوش هم برای بالا بردن پرچم كشورمان با رقبا مصاف كردند اما این بار باید در سالن ممكو رودرروی هم قرار بگیرند تا برای شكست هم تلاش كنند. تیمها بعد از 9 هفته به مرز آمادگی رسیدهاند و از این هفته تفكرات مربیان و اجرای تاكتیكهای مربی از سوی بازیكنان، برنده را تعیین میكند. پس باید منتظر حساسترین مسابقه هفته در جنوب كشور باشیم. قضاوت این مسابقه را محمد شهمیرزادی، صالحیان و فرشاد هاشمی بر عهده دارند.

اما تیم سوم جدول دانشگاه آزاد در خانهاش با دیگر تیم تهرانی نیرویزمینی بازی میكند. دربیای كه جدا از نتیجه آن مربیانش نمیخواهند مقابل هم بازنده باشند. نفت آبادان هم كه با 15 امتیاز چهارم است با شكست هفته قبل دنبال جبران نتیجه است. هر چند حریف او لوله آاس شیراز بدون بازیكن خارجی، خطرناك محسوب نمیشود. البته حماد سامری هم امیدوار است كه رایان ریچاردز آسیبدیدگیاش رفع شده و به میدان برگردد.

ولی شیمیدریها كه دو هفته پایانی نیمفصل را باختهاند این بار در خانه با شهرداری گرگان، تیم نهم جدول، روبهرو میشوند. نماینده تهران كه روز گذشته سرمربیاش در كمیته انضباطی حضور داشته برای عقب نماندن از مدعیان چارهای جز شكست مهمانش در خانه ندارد. اما تیم شگفتیساز این هفتهها، شهرداری كاشان با همتای تبریزی خودش روبهرو میشود. مجید صالحی و مهران حاتمی، مربیان دو تیم، هر دو دور رفت را با پیروزی پشت سر گذاشتهاند ولی این بار به هم رسیدهاند. باید دید زور كدام مدیر شهرداری میچربد و سوت پایانی كدام تیم را خوشحال میكند.

برنامه هفته دهم لیگ برتر بسكتبال

شهرداری كاشان- شهرداری تبریز

پتروشیمی- شهرداری اراك

لوله آاس شیراز- نفت آبادان

دانشگاه آزاد- نیرویزمینی

شیمیدر تهران- شهرداری گرگان

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی