نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: مذاکره رحیم زهیوی با استقلالی ها عیبی ندارد اما ما باید به او رضایتنامه بدهیم تا بتواند قرارداد ببندد.

پورکیانی: مذاکره زهیوی بااستقلالیهاعیبی ندارد

علی پورکیانی درباره مذاکره و توافق شفاهی استقلال با رحیم زهیوی اظهار داشت: باشگاه استقلال تهران برای جذب رحیم زهیوی نامه ای به ما ارسال کرد. از طرفی با خود رحیم هم وارد مذاکره شد. از نظر ما انجام مذاکره عیبی ندارد اما اینکه به توافق رسیده باشند را بعید می دانم چون ما باید رضایتنامه این بازیکن را صادر کنیم.

وی در ادامه افزود: روز شنبه یا یکشنبه با کادر فنی و مدیرعامل باشگاه جلسه ای خواهیم گذاشت و درباره دادن رضایتنامه یا ندادنش تصمیم گیری می کنیم. اولویت اول برای رحیم زهیوی هنوز هم استقلال خوزستان است.

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان در ادامه تصریح کرد: بنده الان شهرستان هستم و باشگاه هم روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل است. البته قدم رحیم روی چشم و هر وقت بیاید ما در خدمتش هستیم و باهم چایی می خوریم. ما اگر بتوانیم مشکل مالی رحیم را برطرف کنیم او با ما خواهد ماند. انشالله مشکلات مالی هم تا دوشنبه تا حدی مرتفع خواهد شد.

پورکیانی در پایان گفت: اینکه زهیوی با استقلالی ها مذاکره کرده هیچ عیبی ندارد. او برای استقلال خوزستان زحمات زیادی کشیده است و ما رابطه صمیمانه ای باهم داریم. انشالله که این بازیکن در تیم ما ماندنی خواهد بود و جایی نمی رود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی