نظرسنجی

بهترین تیم هفته نوزدهم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

ستاره‌ها و اسطوره‌هاي فوتبال جهان، برخي با همسران و فرزندهاي خودشان در مراسم حاضر شدند و برخي با نامزدهاي‌شان. بسياري هم تنها گام به فرش سبز اولين مراسم بهترين‌هاي فيفا گذاشتند.

ستاره‌ها را در مراسم بهترين‌های فیفا چه كسانی همراهی كردند؟

به گزارش روزنامه خبرورزشی، مراسم انتخاب بهترينهاي فيفا دوشنبه شب در شهر زوريخ سوئيس با حضور بسياري از ستارهها و اسطورههاي فوتبال جهان برگزار شد و در نهايت هم كريستيانو رونالدو يك جايزه ديگر به ويترين افتخارات خودش اضافه كرد. براي بسياري فرش سبز پيش از شروع مراسم جذابتر از خود مراسم هم هست و شايد برايتان جالب باشد بدانيد همراه ستارهها و اسطورهها چه كساني بودند. برخي با همسران و فرزندهاي خودشان در مراسم حاضر شدند و برخي با نامزدهايشان. بسياري هم تنها گام به فرش سبز اولين مراسم بهترينهاي فيفا گذاشتند.

 

همه چشمها به دنبال كريس

چندي پيش كريستيانو رونالدو در حالي شكار شد كه يك شخص جديد را همراه خود داشت و آن هم كسي نبود جز جورجينا رودريگس نامزد جديدش. پس از آن بود كه جورجينا در روزهايي كه كريس در تركيب رئالمادريد حضور نداشت روي سكوها كنار او بود. سرانجام در نخستين مراسم بهترينهاي فيفا رونالدو، جورجينا را همراه با فرزندش، مادرش و دو خواهرش به اين مراسم برد تا آنها از نزديك شاهد كسب جايزهاي ديگر توسط ستاره رئالمادريد باشند.

 

رئاليها با خانواده

زينالدين زيدان، سرمربي رئالمادريد، پس از سپري كردن يك سال فوقالعاده روي نيمكت كهكشانيها با همسرش ورونيك فرناندس در اين مراسم حاضر شد و البته بدون جايزه مراسم را ترك كرد. در شبي كه بارساييها مراسم را تحريم كرده بودند رئاليها همگي چند همراه با خودشان آورده بودند. سرخيو راموس با همسرش پيلار روبيو به روي فرش سبز رفت و ديگر بازيكنان كهكشانيها مارسلو، لوكا مودريچ و توني كروس كه در تيم منتخب سال قرار گرفته بودند همسر و فرزندانشان را با خودشان به مراسم برده بودند. مارسلو در كنار كلاريسا آلوس همسرش و پسرشان انزو بود. وانيا بوسنيچ همسر لوكا مودريچ با پسر و دختر كوچكشان هم در مراسم بهترينها حاضر شدند. توني كروس هم در كنار جسيكا فاربر حضور داشت و البته آنها فرزندان 3 ساله و 6 ماهه خودشان را نميتوانستند به مراسم بياورند. يك بارسايي سابق هم در مراسم حضور داشت كه دني آلوس بود. مدافع برزيلي هم همراه با همسرش جوآنا سانس به سوئيس سفر كرده بود. بسياري منتظر بودند تا آلوس را با لباسي عجيب در مراسم ببينند اما او در اين شب دست از شلوارك پوشيدن برداشته بود!

 

اسطورههاي تنها

ديگو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتين كه يكي از مهمانهاي ويژه اين مراسم بود و جايزه بهترين مربي سال را هم به كلوديو رانيري اهدا كرد تنها به مراسم آمد. بزرگاني همچون سرالكس فرگوسن، گابريل باتيستوتا، ماركو فانباستن، كافو، ديويد ترزگه، آندري شوچنكو، رود گوليت، ميشل سالگادو، روبرتو كارلوس، رونالدوي برزيلي، دوايت يورك و بسياري ديگر نيز همراهي در مراسم بهترينهاي فيفا نداشتند اما كارلس پويول را همسرش ونسا لورنزو همراهي ميكرد.

 

دكتر، همراه مرد ايتاليايي

كلوديو رانيري يك سال بينظير را پشت سر گذاشت و پس از قهرماني با لسترسيتي موفق شد جايزه بهترين مربي سال 2016 را هم به افتخاراتش اضافه كند. رانيري 65 ساله در مراسم بهترينها همسرش دكتر رزانا را هم همراه خودش آورده بود تا او شاهد يكي از بزرگترين دستاوردهاي زندگي شوهر خودش باشد.

 

آنتوان تنها و شكستخورده

براي آنتوان گريزمن هم سال 2016 سال عجيبي بود. او در تمامي فينالها برابر كريس رونالدو مغلوب شد و در نهايت شاهد كسب جايزه بهترينهاي فيفا توسط ستاره پرتغالي بود. شايد در آينده گريزمن بتواند جوايزي از اين دست را كسب كند. او هم اين شب تنها به مراسم آمده بود.

 

بهترين دروازهبان جهان هم تنها نبود

مانوئل نوير آلماني يك مرتبه ديگر موفق شد بهترين دروازهبان جهان شود و امسال هم گوي سبقت را از جان لوئيجي بوفون اسطوره ايتاليايي ربود. او هم براي كسب جايزه حضور در تيم منتخب سال تنها به مراسم نيامد و نامزدش نينا وايس هم در كنار او بود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته نوزدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها