نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟
نظرات: ۰
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۹
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مهدی طارمی و محسن مسلمان مدتی است به دوقلوهای پرسپولیس شهرت پیدا کرده اند و این روزها به عنوان رفقای صمیمی در میان پرسپولیسی ها شناخته می شوند اما به تازگی یک بازیکن جدید به حلقه آنها اضافه شده است.

جلسه شبانه این سه پرسپولیسی در اهواز

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیسی ها خیلی زود با بازیکن جدید تیم، سروش رفیعی ارتباط برقرار کردند به خصوص محسن مسلمان و مهدی طارمی که حسابی با سروش صمیمی شدند.

مسلمان که برخی تصور می کردند به دلیل تغییر نقش محوری اش در پرسپولیس با حضور سروش رابطه صمیمانه ای با این بازیکن برقرار نکند، با ستاره شیرازی صمیمی شده که البته طارمی نقش پر رنگی در صمیمی شدن ارتباط مسلمان و رفیعی داشته است. مهاجم بوشهری از مدت ها پیش به واسطه حضور در اردوهای تیم ملی، با رفیعی رفاقت داشته است.

در یک هفته اخیر این سه بازیکن در تمرین و همین طور اردوی پرسپولیس بیش از همه بازیکنان با هم در ارتباط بودند و حالا که پرسپولیس برای دیدار حساس مقابل فولاد خوزستان در اهواز حضور دارد، این سه بازیکن به بهانه این دیدار با هم جلسه برگزار کردند.

امشب و پس از صرف شام طارمی، مسلمان و رفیعی برای دقایق قابل توجهی درباره دیدار مقابل فولاد و برنامه های هجومی پرسپولیس در این دیدار به صحبت پرداختند. در این میان سروش اعتقاد داشت پرسپولیس می تواند حتی از اهواز با 3 امتیاز بازگردد در شرایطی مسلمان می گفت با توجه به شکست تراکتور پرسپولیس می تواند با کسب 3 امتیاز در اهواز و پس از آن پیروزی مقابل گسترش در تهران و موفقیت در دیدار هفته نوزدهم مقابل صبا، راه خود را برای افزودن فاصله اش با تراکتور در صدر جدول هموار سازد. طارمی نیز خطاب به سروش و محسن گفت از هر پاس کلیدی که در دیدار مقابل فولاد برایش ارسال کنند بهترین استفاده را خواهد کرد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی