نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟
نظرات: ۰
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

اول یک خسته‌ نباشید عرض کنم خدمت آقای افتخاری که همین چند هفته قبل نوع فوتبال استقلال را با بارسلونا مقایسه کرده بود. خسته ‌نباشید دوم هم طبعاً نثار علی‌آقای منصوریان می‌شود که با پلن B و فرشینگ و هلی‌شات و شیب داوری و سایر مخلفات امسال 2 بار به تیم تار و مار شده استقلال خوزستان باخت و حسابی این تیم را برای آسیا امیدوار کرد. حالا اگر هواداران استقلال هم به کما رفتند و کلاً از هر چه فوتبال است حال‌شان به هم خورد، ملالی نیست چون آنها چند سال است که به این جور باخت‌ها و ناکامی‌های زنجیره‌ای عادت کرده‌اند.

استاد منصوریان دیروز بعد از بازی گفت حریف 4 بار هم به محوطه جریمه ما نیامد! خب این چه تیمی است که به تیم یازدهم جدول رفت و برگشت میبازد و حریف با 4 بار حضور در محوطه جریمه میتواند 3 گل بزند؟ (یک گل هم آفساید اعلام شد)

استقلال به تراکتورسازی در تهران باخت و منصوریان گفت حریف اوتدستی انداخت، به صنعت نفت باخت، جور دیگری بهانه آورد و دیروز هم که گفت حریف 4 بار هم به محوطه جریمه ما نیامد. حتماً السد قطر هم قرار است 2 توپ بیاورد و خدای نکرده یکیاش گل شود. ما که نفهمیدیم این چه مدل استقلال است؟ بدتر از همه اینکه اصلاً منصوریان خودش هم نمیداند دارد جوانگرایی میکند یا پیرگرایی! او از یک طرف به نورافکن، حسینی و... بازی میدهد و از طرف دیگر دنبال آندو و جپاروف است که روی هم 69 سال سن دارند! سؤال اینجاست که این دو قرار است چه کار خاصی در 13 بازی باقی مانده انجام بدهند؟ تلفیق جوانگرایی با این باتجربهها کی قرار است معجون دلپذیری درست کند؟ این همه نوسان، این همه بازی بد، این همه دعواهای الکی و نمایشهای آنچنانی برای این بود که استقلال از 17 بازی 25 امتیاز بگیرد و 26 امتیاز نگیرد؟!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی