نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ خواهد شد؟
۰
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۲
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تراکتورسازی هفته‌هاست نمی‌تواند از لوسیانو ادینهو در پیشانی خط حمله‌اش سود ببرد تا با مصدومیت مهاجم برزیلی امیر قلعه‌نویی با مشکلات فراوانی در ساختار تهاجمی روبه‌رو شود.

مهم ترین گزینه خرید تراکتورسازی

به گزارش خبرورزشی، دوری ادینهو در حالی طولانی شد که پیشبینی میشد این بازیکن از آغاز دور برگشت بتواند در جمع شاگردان قلعهنویی به میدان برود اما این اتفاق رخ نداد و وضعیت مهاجم برزیلی بدتر از قبل شد تا تبریزیها در آخرین روزهای نقل و انتقالات زمستانی پروسه خرید مهاجم را جدیتر از قبل پیگیری کنند.

گزینه اول قلعهنویی در این راه سجاد شهباززاده، مهاجم سکونشین آلانیااسپور است که استقلال هم سخت به دنبال بازگرداندش به تهران است. در پپامهایی که به این بازیکن ارسال شد شهباززاده با دادن پاسخ منفی به استاد سابق خود مدعی شد فعلاً جداییاش از آلانیا قطعی نیست تا به این ترتیب اولین گزینه از فهرست خارج شود.

گزینه بعدی یکی از مهاجمان جوان شاغل در لیگ برتر است که قرار بود مراحل جذب او همچون دو ستاره پرسپولیس به عنوان سرباز فراهم شود اما در آخرین لحظه این بازیکن هم قید سربازی را زد و در دانشگاه ثبتنام کرد. سومین گزینه مهاجمی خارجی از برزیل است که سابقه حضور در فوتبال ترکیه و حاشیه خلیجفارس را دارد اما هزینه جذب او بالاست و در حال حاضر از عهده باشگاه برنمیآید. آنچه محرز است اینکه تراکتور و قلعهنویی بدجوری انتظار مهاجم جدید در این باشگاه هستند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ خواهد شد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی