۰ نفر
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷

گردهمایی ماهانه پیشكسوتان ورزش كشور برای گرامیداشت ایثارگران آتش‌نشان شهید در حادثه دلخراش ساختمان پلاسكو برگزار شد.

موحد: اميدوارم هرگز چنين حوادثی تكرار نشود

 به گزارش روزنامه خبرورزشی جلسه اخیر پیشكسوتان و نامداران كشتی، فوتبال، بوكس، دوومیدانی، ژیمناستیك و... به میزبانی امیر یاوری ملیپوش اسبق بوكس و تلاش احمد عرب، با حضور نابغه كشتی استاد عبدا... موحد، ابوالفضل حسینپور، محمدرضا طالقانی، رضا رضوان، مرتضی حاجرحیم، داود درگاهی، باقر سپهسالاری، منوچهر كلانتری، منوچهر بكایی، محمد مقدم، رجبزاده، غلام محمدی، عبدا... رستمی، سیدمحمد آقامحمدی، محمد نیك، امیر دلشاد، بیژن دلشاد، افشار، موسوی، تاجیك، ورزیده و...  برگزار شد و پای سخنان موحد، طالقانی، رجبزاده و... نشستند.

موحد: امیدوارم هرگز چنین حوادثی تكرار نشود

استاد عبدا... موحد، دارنده 6 مدال طلای قهرمانی جهان و المپیك، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آتشنشانان شهید و ابراز امیدواری برای اینكه هرگز چنین حوادثی تكرار نشود، گفت: افتخار میكنم در جمع شما عزیزان هستم. وقتی در كنار شما عزیزان و هموطنانم هستم واقعاً احساس شادی و غرور میكنم و واقعاً متأسفم كه این بار در سفر به ایران، شاهد بروز چنین فاجعهای برای بعضی از هموطنانم بودم و خودم را در غم بزرگ خانوادههای محترم این عزیزان شریك و سهیم میدانم و به آنها تسلیت میگویم. این جمع دوستانه و صمیمی را حفظ كنید و تنهاییهای دوران بازنشستگی را با در كنار هم بودن قابل تحمل كنید. هر وقت به ایران میآیم و لطف و محبت مردم را میبینم، تا مدتها در خلسه و رؤیای عشق به هموطنانم سپری میكنم و واقعاً هیچ چیزی را با این مردم دوستداشتنی عوض نمیكنم. شما مثل ماهی هستید كه درون آب زندگی كرده و چندان متوجه ارزش در آب بودن، نیستید ولی من وقتی وارد دریای محبت هموطنانم میشوم، میدانم كه با این مردم خوب بودن، چه لذتی دارد. وقتی به استاد موحد گفتیم دكتر، لطفاً برای گرفتن چند عكس اختصاصی به وسیله مسعود اكبری، عكاس پرتلاش روزنامه، به بیرون از محل مراسم بیایید، با تواضع و فروتنی مثالزدنی گفت مرا عبدا... صدا كنید، راحتتر و راضیتر هستم. لطفاً فقط عبدا... صدا كنید. استاد موحد همچنین در یك دیدار تصویری اینترنتی با بیمارستان، برای استاد یاوری هم آرزوی سلامتی و بهبود كرد.

طالقانی: 55 سال پیش شماره 5 فوتبال را پوشیدم

محمدرضا طالقانی، رئیس اسبق فدراسیون كشتی، هم ضمن گرامیداشت یاد آتشنشانان شهید و قرائت فاتحه برای آنها به خانواده این عزیزان تسلیت گفته و از همدلی و محبت خالصانه مردم در این غم بزرگ، تقدیر و تشكر كرد. طالقانی ضمن تشكر از امیر یاوری، احمد عرب و بقیه دوستانی كه برای برگزاری چنین جلساتی تلاش میكنند سپاسگزاری كرده و این در كنار هم بودنها را ارزشمند دانست و گفت: حدود 55 سال پیش همین آقا مرتضی حاجرحیم مربی من در فوتبال بودند كه به دستور ایشان، پیراهن شماره 5 را نیز پوشیدم ولی بعدها به كشتی آمدم و همیشه مدیون محبت مردم بوده و هستم. طالقانی گزارشی نیز پیرامون اقدامات انجام شده برای مجموعه پیشكسوتان ارائه كرد و درخواست كرد تا قطعی و نهایی شدن موضوع، هیچ مطلبی ننویسیم.

رجبزاده: فقط به اخبار منابع رسمی اعتماد كنید

مربی اسبق بوكس و فرمانده بازنشسته آتشنشانی ضمن تقدیر و تشكر از محبت و همدلی مردم قدرشناس نسبت به جامعه آتشنشانی گفت: این محبت گسترده مردمی، آتشنشانها را برای ادامه خدمت و انجام وظیفه دلگرم میكند. از همه دوستان و هموطنان درخواست میكنم فقط به اخبار منابع رسمی اعتماد كنند. شاید بعضی از هموطنان از سر دلسوزی یا عدم اطلاع كافی، مطالب یا اخباری را در فضای مجازی منتشر كنند كه به هیچ عنوان صحت نداشته باشد و خانوادهها را نگران كند، لذا فقط باید به خبرهای منابع رسمی توجه داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین