دیوید بکام ستاره سابق تیم ملی انگلیس، منچستریونایتد و رئال مادرید از ازدواجش با ویکتوریا میگوید.

ديويد بكام: از اينكه ازدواج كرده‌ام اصلاً پشيمان نيستم

به گزارش روزنامه خبرورزشی، همين چند روز پيش بود كه «فوتبال ليكس» حسابي موي دماغ ديويد بكام شد و ستاره سابق تيم ملي فوتبال انگليس و باشگاه منچستريونايتد را زير سؤال برد؛ در پرونده منتشر شده درباره اين چهره خوشتيپ فوتبالي كه گفته ميشود دست و دلبازي زيادي دارد و به فقرا كمك زيادي ميكند تا دلتان بخواهد تضاد ديده ميشد؛ در واقع او نه تنها ميليونها دلار به فقرا كمك نكرده بلكه با تدارك ديدن برنامهاي تلاش كرده بود «يونيسف» را هم تيغ بزند! البته اين موضوعي بود كه در پروندههاي «فوتبال ليكس» به آن اشاره شده بود و هنوز خود بكام دربارهاش اظهار نظري نكرده است. منتشر شدن همان پرونده بود كه برايش القابي مثل «ميلياردر خسيس» يا «خوشتيپ خسيس» را در رسانههاي مختلف به همراه داشت. البته اين موضوع تنها علامت سؤال اين روزهاي زندگي ديويد بكام نيست؛ او كه سابقه بازي كردن در رئالمادريد و پاريسنژرمن را هم در كارنامه دارد به تازگي به خاطر يك اظهارنظر جنجالي ديگر زير سؤال رفته است. رسانههاي انگليسي به نقل از بكام جملهاي به كار برده بودند كه زندگي شخصي اين چهره محبوب ورزشي را بههم ريخته بود. جمله اين بود: «ازدواج امري شرمآور است». با انتشار همين شايعات در فضاي مجازي بود كه دوباره نام بكام سر زبانها افتاد. با اين حال ديويد اين بار دست روي دست نگذاشت و بلافاصله مطرح شدن چنين مواردي را تكذيب كرد. در گزارشي كه مجله «بِست» به نقل از «بيبيسي» عنوان كرده، ديويد نه تنها چنين جملهاي را رد كرده بلكه از افزايش عشق موجود بين خودش و همسرش ويكتوريا هم حرف زده است و گفته هنوز براي اين زندگي عاشقانهشان چيزهاي تازهاي را طلب ميكند.

 

وقتي به مشكل برميخوريم با هم حرف ميزنيم

ديويد در شروع صحبتهايش منكر اين نشده كه در زندگي زناشويي مشكل وجود ندارد: «طبيعتاً وقتي شما سالهاي زيادي كنار كسي زندگي ميكنيد با هم اختلاف نظراتي پيدا ميكنيد و به مشكل ميخوريد ولي بحث ما اين است كه ميشود روي اين مشكلات كار و آنها را برطرف كرد. من و ويكتوريا هم وقتي به چنين مشكلاتي ميرسيم با يكديگر صحبت ميكنيم تا راهحلي پيدا كنيم. خودمان به مراتب از هر كسي كه فكر ميكند ما را ميشناسد، شناخت بهتري از يكديگر داريم».

 

بكام كه به تازگي در مراسم آرزوها به همراه همسرش شركت كرده و لباسي به سبك ايرلنديها به تن كرده ميگويد نميخواسته اين موضوع رسانهاي شود: «مجلس كاملاً خصوصي بود كه فقط با حضور 6 نفر در خانهمان برگزار شد». شايعات درباره ازدواج بكام 41 ساله همچنان به قوت خودش باقي است و خيليها ميگويند او از كاري كه انجام داده پشيمان است ولي خودش نظر ديگري دارد: «پشيمان؟ از اينكه ازدواج كردهام خيلي خوشحالم».

 

براي «برند» با يكديگر نيستيم

بكام به همراه ويكتوريا در دنياي تجارت حسابي براي خودشان شهرتي به هم زدهاند؛ خودش علاوه بر قراردادهاي اسپانسري زيادي كه دارد خط توليد لباس زير مردانه با برند H&M را به راه انداخته و هر روز هم در حال گسترش آن است؛ ويكتوريا هم كه سالهاست خوانندگي را رها كرده و در عرصه مد و استايل فعاليت ميكند. كنار هم بودن اين دو براي برندهاي تجاري دنيا هم اهميت زيادي دارد و خيليها حالا از پردرآمد بودن «برند خانواده بكام» حرف ميزنند. حالا كه بكام در چند نوبت شايعه نارضايتي از ازدواجش را رد كرده اين شايعه به وجود آمده كه او و ويكتوريا به خاطر همين ماجراي «برند» با يكديگر زندگي ميكنند؛ موردي كه مطابق انتظار ديويد آن را رد ميكند و ميگويد: «چه كسي گفته ما به خاطر برند و مارك و اينجور چيزها با همديگر هستيم؟ مطمئن باشيد اينطور نيست. ما با هم هستيم چون همديگر را دوست داريم، چون 4 فرزند فوقالعاده داريم (بروكلين 17 ساله، كروز 14، رومئو 11 و هارپر 5).»

 

همسرم از مهماني خوشش ميآيد

بكام به مناسبت تأسيس اولين خانه مد ويكتوريا در لندن همين چند وقت پيش مراسم مهماني ترتيب داد تا موفقيت همسرش را جشن بگيرد؛ موضوعي كه حسابي به مذاق ويكتوريا خوشامده بود. «بكس» ميگويد: «همسرم از مهماني خوشش ميآيد و از اين مهماني كه من برايش ترتيب داده بودم هم خوشش آمد. من خيلي تلاش ميكنم همين روند را براي او ادامه دهم». البته ديويد ميگويد ويكتوريا علاقه زيادي هم به نوشيدني دارد و دوست دارد در كنار همديگر از صرف نوشيدني لذت ببرند. در نهايت حرف آخري كه بكام در پاسخ به شايعات ميزند جمله تأثيرگذارتري است: «اگر در زندگيام دوباره به عقب برگردم هيچ تغييري در آن به وجود نميآورم و همين كارهايي را ميكنم كه كردهام».

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین